Kristýna Delmar

Koncipientka ve Frank Bold Advokáti

„V průběhu stáže ve Frank Bold jsem si uvědomila, jak zajímavé je správní právo či právo životního prostředí a že člověk nemusí být při střetu se státem či jinými velkými hráči bezmocný. Když jsem dostala možnost pracovat jako koncipientka pro Frank Bold Advokáty, nadšeně jsem přijala a každý další den je pro mě výzvou. Právo chápu jako nástroj k dosažení spravedlnosti a zároveň je pro mě osobně občas takovým rébusem či bludištěm, ve kterém hledám cestu, jak pomoci klientovi v jeho zapeklité životní situaci.“

Kristýna nastoupila do Frank Bold roku 2014 jako stážistka v sekci Odpovědné firmy. Od září 2015 se připojila k týmu Frank Bold Advokáti. Zde se věnuje poskytování právních služeb z oboru soukromého i veřejného práva. Rovněž má zkušenosti s řešením případů z oblasti občanského a stavebního práva.

Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a její diplomová práce byla zaměřena na vývoj ochrany základních lidských práv a svobod na české i evropské úrovni. O oblast lidských práv se Kristýna nadále živě zajímá. 

http://www.linkedin.com/in/kristynadelmar

Kristýna Delmar

zpět na celý tým