Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Kristýna Delmar

Koncipientka ve Frank Bold Advokáti

„V průběhu stáže ve Frank Bold jsem si uvědomila, jak zajímavé je správní právo či právo životního prostředí a že člověk nemusí být při střetu se státem či jinými velkými hráči bezmocný. Když jsem dostala možnost pracovat jako koncipientka pro Frank Bold Advokáty, nadšeně jsem přijala a každý další den je pro mě výzvou. Právo chápu jako nástroj k dosažení spravedlnosti a zároveň je pro mě osobně občas takovým rébusem či bludištěm, ve kterém hledám cestu, jak pomoci klientovi v jeho zapeklité životní situaci.“

Kristýna nastoupila do Frank Bold roku 2014 jako stážistka v sekci Odpovědné firmy. Od září 2015 se připojila k týmu Frank Bold Advokáti. Zde se věnuje poskytování právních služeb z oboru soukromého i veřejného práva. Rovněž má zkušenosti s řešením případů z oblasti občanského a stavebního práva.

Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a její diplomová práce byla zaměřena na vývoj ochrany základních lidských práv a svobod na české i evropské úrovni. O oblast lidských práv se Kristýna nadále živě zajímá. 

http://www.linkedin.com/in/kristynadelmar

Kristýna Delmar

zpět na celý tým