Libor Jarmič

Právník

"Už v průběhu studií na právnické fakultě Masarykovy univerzity jsem nastoupil jako dobrovolník do Právní poradny Frank Bold. Líbilo se mi, že Frank Bold pomáhá lidem k ochraně jejich zdraví a zdravého životního prostředí právní cestou, což bylo také mou motivací do budoucna. Zároveň jsem ve Frank Bold objevil velice přátelský a otevřený kolektiv, který neodpovídá stereotypnímu pojetí právníka a jeho činnosti."

Je členem týmu specializovaného na veřejné právo a podporu obcí při zavádění principů dobré správy. Věnuje se zejména stavebnímu právu, územním plánům, správnímu právu, právu na informace, právu životního prostředí, spolkovému právu a protikorupčnímu poradenství. V těchto tématech školí studenty práv i veřejnost.

Po práci si Libor rád zajde zasportovat, v oblibě má zejména kolektivní a raketové sporty. Protože je velmi soutěživý, nikdy neodmítne možnost zahrát si s přáteli nějakou deskovou hru. Pokud chcete Libora potěšit, dejte mu najevo svou znalost trilogie Pána prstenů nebo s ním zajděte na oběd, ideálně na pečenou kachnu a na Kofolu.

Libor Jarmič

zpět na celý tým