Asistent/Asistentka

Jsi komunikativní a máš rád/a lidi. Nebojíš se vytočit telefonní číslo, když je potřeba někomu zavolat. V nové situaci se rychle zorientuješ a když něčemu nerozumíš, zeptáš se. Dokážeš rozlišit, které úkoly je potřeba vyřídit hned a které počkají. Pečlivost je tvá silná vlastnost a nenecháváš za sebou nedokončenou práci. Umíš pracovat samostatně, ale zároveň jsi týmovým hráčem a lidé kolem tebe ví, že se o tebe mohou opřít. Hledáme tě do týmu Franka Bolda!

Chci vyplnit přihlašovací formulář

Jaká bude tvoje náplň práce

  • Zajištění běžného chodu kanceláře
  • Zpracování příchozí a odchozí pošty
  • Příprava zasedacích místností na jednání
  • Podpora práce právníků
  • Asistence při jednáních s klienty
  • Pochůzky po úřadech
  • Vyřizování telefonátů, e-mailů
  • Kopírování, tisk, skenování
  • Vedení spisové agendy

Co požadujeme

  • Vzdělání na SŠ úrovni s maturitou
  • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (máme kolegy v Bruselu a Krakově)
  • Samostatnost a pohotové jednání (občas si budeš muset poradit sám/sama, najít řešení problému nebo určit priority)
  • Pracovní dobu v odpoledních hodinách (budeš se střídat s asistentkou, která chodí v dopoledních hodinách, potřebujeme, abys tu byl/a schopný/á zůstat do 17 hodin)
  • Výborná znalost práce na PC (na počítači probíhá většina tvé práce)
  • Komunikativnost, vstřícné vystupování (budeš jednat s klienty, dodavateli i právníky)
  • Pečlivost a zodpovědnost, schopnost dotahovat věci a držet procesy (potřebujeme jistotu, že práce proběhne podle domluvy)
  • Schopnost týmové práce (pracujeme v týmu a vzájemně se podporujeme)

Co ti nabízíme

  • Práci na poloviční úvazek nebo dohodu podle domluvy
  • Možnost přinášení vlastních nápadů do týmu
  • Smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí v Otevřené zahradě
  • Zaměstnanecké benefity
  • Podporu a zaškolení
  • Podívej se, jak se u nás pracuje

A teď organizačně

Místo výkonu práce: Brno

Termín uzávěrky příjmu přihlášek: 26. června 2017

Nástup: v průběhu července/srpna

Vyplň prosím formulář:

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

To mě zajímá