Nabídka práce

  • Volná místa
  • Manažer/ka kampaně Rekonstrukce státu

    Náplň práce

    Řízení PR kampaně a malého projektového týmu a odpovědnost za následující agendu:

    • strategie, kreativa a produkce dílčích kampaní
    • tvorba mediálního obsahu ve spolupráci s právníky, analytiky a PR specialisty
    • komunikace s médii (mluvčí kampaně)
    • příprava tiskových zpráv, presskitů a propagačních materiálů
    • správa obsahu webu, sociálních sítí a newsletteru
    • monitoring médií, zadávání průzkumů veřejného mínění atp.
    • komunikace s partnery projektu, donory, opinion makery

    Požadujeme

    • organizační schopnosti a znalost projektového managementu
    • komunikační i sebeprezentační dovednosti na vysoké úrovni
    • vysoká motivace dosahovat stanovených cílů, „tah na branku“
    • motivaci pro práci ve veřejném zájmu
    • alespoň tříletou praxi s řízením projektů v oblasti médií, komunikace
    • vysokoškolské vzdělání (Mgr.) v oboru
    • přehled o všeobecném společenském a politickém dění v ČR
    • komunikativní znalost anglického jazyka

    Uvítáme

    • schopnost práce s aplikacemi Adobe Creative Suite (zejména In Design, Photoshop)
    • vlastní kontakty v oblasti médií, PR a reklamních agentur, grafiků atp.
    • řidičský průkaz sk. B

    Nabízíme

    • práci na plný úvazek
    • smysluplnou, zajímavou (a občas i zábavnou) práci na prestižním projektu, který hýbe českou politikou
    • zázemí velké neziskové organizace
    • ocenění přiměřené pracovní pozici
    • flexibilní pracovní dobu

    Termín uzávěrky přijmu přihlášek: 25. února 2015
    Místo výkonu práce: Praha
    Nástup: březen 2015

    Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu zamestnani@frankbold.org (předmět: Manažer/ka REST).