Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


Jak se u nás pracuje?

Žádná vhodná pozice?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Advokát/ka, koncipient/ka

    Chceš dělat dobrou právničinu a zajímá tě advokátní práce, která má smysl. Je pro tebe důležitý dopad tvé práce i poskytování kvalitních služeb našim klientům. Je na tebe spolehnutí a hledáš raději řešení než důvody, proč něco nepůjde. Dokážeš pracovat efektivně a nezalekneš se tlaku termínů. Umíš jít do věcí naplno a samostatně, přitom hraješ za tým. Hledáme tě do Frank Bold! Staň se součástí naší advokátní kanceláře.

  • Frank Bold hledá právní stážisty

    Chceš už během školy sbírat cenné zkušenosti a zároveň dělat něco, co ti dává smysl? Baví nás hledat cesty, jak spojovat právo s užitečnými a smysluplnými věcmi – službami pro naše klienty i projekty pro společnost. Pojď toho být součástí a tvořit s námi Franka Bolda. Přidej se do našeho týmu stážistů!

  • Junior HR asistent/ka - personalista/ka

    Každou organizaci tvoří lidé. Jen s týmem lidí, kteří mají energii a chuť spolupracovat a společně něco tvořit, se dá dosáhnout skutečně velkých cílů. A o to se ve Frank Bold snažíme - ať už v rámci našich veřejně prospěšných projektů nebo v rámci právních služeb naší advokátní kanceláře. Posláním našeho HR týmu je hledat způsoby, jak tým Franka Bolda rozvíjet a podporovat. Přidej se a pojď jej tvořit s námi!

Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

Co děláme?

Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.