Nabídka práce

 • Volná místa
 • Junior advokát(ka) / senior koncipient(ka) se zaměřením na veřejné právo

  Správní a stavební právo nás baví! Díky němu můžeme pomáhat obcím lépe připravovat kvalitní územní plány, developerům umisťovat plánované záměry férově, odpovědně a s respektem k danému území, nebo lidem bránit se před nezákonnými zásahy státu. Přidej se do týmu právníků Frank Bold Advokáti a pojď s námi měnit svět právem.

  Čemu se u nás můžeš věnovat?

  Setkáš se s různorodou advokátní prací v oblasti správního práva. Budeš se věnovat zajímavým případům z oblasti územního plánování, řízení podle stavebního zákona či ochrany životního prostředí, zapojíš se do komplexní právní podpory obcí. Nebo můžeš třeba připravovat návrhy změn legislativy.

  Budeš se také podílet na případech ve veřejném zájmu a pomáhat včas zakročit proti škodlivým záměrům nebo snížit jejich negativní dopady na životní prostředí. Aktuálně pomáháme např. Libereckému kraji v ochraně zásob vody a životního prostředí, které jsou zásadně ohroženy plánovaným rozšířením polského uhelného dolu Turów.

  „Baví mě na tom, že dělám i na významných a často precedenčních kauzách, jejichž výsledek může ovlivnit život obyvatel celého regionu nebo stav přírody v daném území na dlouhou dobu dopředu.“

  Sandra, advokátka

  Tato práce je právě pro tebe, když …

  • rád/a pracuješ s klienty a jde ti o to dodat službu, která fakt pomůže, uděláš i krok navíc, aby stál výsledek za to,
  • jsi týmový hráč a myslíš na úspěch celého týmu,
  • práce s informacemi je pro tebe hračkou, dokážeš se rychle zorientovat, ať už v komplikovaných podkladech od klienta nebo v připravovaném územním plánu,
  • najdeš v případu to podstatné, navrhneš účinnou strategii a pak s chutí sestavíš doporučení pro klienta nebo neprůstřelnou argumentaci pro soud.

  V čem je práce u nás jiná?

  Rádi pracujeme na tom, co nám dává smysl. Jsou pro nás důležité etické mantinely, které jsme si stanovili a kterých se držíme. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda. Spojujeme tak kvalitní advokátní služby se společensky prospěšnými projekty.

  Podívej se, jak se ve Frank Bold pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

  A ještě organizačně …

  • Hledáme kolegu nebo kolegyni do naší pobočky v Brně nebo v Praze.
  • Pokud ses s agendou veřejného práva zatím setkal/a jen okrajově, nevadí. Pokud tě tato oblast láká a jsi připravený/á se učit, určitě se nám ozvi.
  • V případě advokáta preferujeme formu trvalé spolupráce.

  Je to ta pravá výzva pro tebe? Vyplň formulář a my se ti ozveme zpět.