Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • Přidej se do týmu na podporu OZE* v Česku

  Dává ti smysl podpora obnovitelných zdrojů energie*? Chceš využít své schopnosti a drive, abys pomohl/a rozvoji čisté energetiky v Česku? Baví tě komunikace a navazování nových partnerství, vyjednávání a získávání lidí pro společnou věc? Umíš zaujmout, argumentovat, přesvědčit? Láká tě lobbing ve veřejném zájmu*? Staň se součástí týmu Franka Bolda a pojď s námi měnit energetiku!

   

  Frank a energetika – o co nám jde 

  Energetice a její přeměně směrem k “čistší”, méně centralizované a trvale udržitelnější podobě se ve Frankovi věnujeme už dlouho a je to pro nás jedno z klíčových témat. Nebojíme se přitom velkých a smělých cílů – s vervou bojujeme například proti rozšiřování uhelného dolu Turów v Libereckém kraji, který navíc způsobuje úbytek podzemní vody pro řadu obcí v regionu. Z jedné strany se snažíme o postupné odstavování uhelných elektráren, z druhé strany aktivně poskytujeme právní a další komerční služby klientům, kteří provozují a využívají obnovitelné zdroje energie (OZE). Víme, jaké jsou v této oblasti reálné problémy a překážky rozvoje OZE projektů, i jak je odstranit. A hledáme do týmu někoho, kdo nám s tím pomůže.

   

  Jak u nás využiješ svůj talent a nadšení?

  Staneš se součástí našeho neziskového týmu, který se dlouhodobě věnuje tématu energetiky. Tvým úkolem bude rozvíjet projekt, který podpoří a usnadní využívání obnovitelných zdrojů v ČR. Od přípravy rešerší, přes tvorbu position paperů a podkladů pro média, až po prezentování našich stanovisek na jednáních – to všechno s cílem pomoci OZE projektům v Česku. Lákají tě následující činnosti? Pak je to práce právě pro tebe!

  • Networking. Budeš aktivně oslovovat potenciální partnery a podporovatele, vytvářet koalici pro podporu navrhovaných opatření, udržovat komunikaci a existující partnerství. 
  • Prezentace a lobbing. Naše návrhy a argumenty budeš prezentovat veřejnosti i odborníkům a politikům. Budeš chodit na osobní schůzky, účastnit se seminářů a jednání pracovních skupin. Čeká tě komunikace s politiky a úředníky i se zástupci OZE byznysu. 
  • Psaní a analytika. Budeš zpracovávat vstupní analýzy a rešerše, psát stanoviska a připravovat podklady pro legislativní návrhy. A jsi-li vzděláním právník/právnička, tak se i přímo podílet na jejich přípravě.
  • Koordinace a rozvoj projektu. Převezmeš koordinaci už rozběhnutých aktivit a zároveň můžeš přicházet s vlastními nápady, jak projekt posouvat dopředu. Budeš koordinovat zapojené kolegy i externisty a starat se o to, abychom dosáhli cílů, které jsme si stanovili.   

   

  Chceš se přidat k nám do týmu? Hledáme právě tebe, pokud ...

  • Umíš získat lidi pro věc. Zajdeš na schůzku, zavoláš, získáš nové kontakty, domluvíš spolupráci. Vysvětlíš, přesvědčíš, obhájíš stanovisko, najdeš kompromis. Komunikace s lidmi tě prostě baví. A je jedno, jestli jde o úředníky, politiky, akademiky, novináře nebo lidi z byznysu. 
  • Máš drive a hned tak něco tě neodradí. Do týmu, ve kterém pracuješ, přinášíš nadšení a energii, se kterou se pouštíš do práce. Překážky a dílčí neúspěchy tě neodradí, ale motivují tě k hledání jiných, lepších řešení.
  • Fandíš OZE. Motivuje tě téma “čisté” energetiky, zajímají tě nové technologie a inovace, chceš se zapojit do přípravy konkrétních návrhů a řešení. Jsi optimista/optimistka – věříš, že změna je možná a chceš k ní přispět.
  • Pálí ti to. Protože téma OZE není žádná sranda. Dobře zvládáš práci s informacemi – dokážeš se zorientovat v odborných textech i v legislativě (ať už máš právní vzdělání nebo ne).
  • Držíš plány, procesy i deadliny. Na dohodnutých věcech dokážeš pracovat samostatně a zároveň zvládneš koordinovat zapojené kolegy i spolupracovníky, aby všechno šlapalo podle plánu.

  Podívej se, jak se u nás pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

   

  Co u nás najdeš?

  • Smysluplnou práci v aktuálním a důležitém tématu. Možnost reálně ovlivnit budoucnost OZE projektů v ČR.
  • Práci na pracovní smlouvu na 0,8 nebo celý úvazek podle domluvy (v případě tvého zájmu a potřeby možnost sníženého úvazku až na 0,6).
  • Pracovní místo v Praze, Brně nebo Ostravě. 
  • Skvělý tým tvořený lidmi, kteří mají v tématu zkušenosti, a kterým opravdu záleží na výsledcích a dopadu jejich práce.
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí. Prostor k růstu a velkou míru svobody v práci.
  • Měsíční mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení v rozmezí 28-45 tisíc.

   

  Uzávěrka přihlášek je 20. 9. 2020. Následovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 1. 10. 2020 v Brně.

  Máš chuť se k nám přidat do týmu? Zodpověz nám pár dotazů, nahraj svůj životopis a my se ti ozveme zpět.

  Jak se u nás pracuje?

  Jakých hodnot se držíme?

  To mě zajímá

  Další pozice

  Kontakt