Poskytujeme advokátní služby

Propojujeme podnikání se společensky prospěšnými cíli. Ročně poskytujeme advokátní služby stovkám klientů v řadě oblastí práva.

Zakládáme si na tom, že s lidmi jednáme otevřeně a přímo. Neschováváme se za složitou právnickou terminologii a klientům navrhujeme jen takové úkony, u kterých sami věříme, že vedou k řešení.


Řešení problému   

Řešení problému

Jsme tým více než tří desítek advokátů, advokátních koncipientů a spolupracujících právníků. V našem týmu najdete špičkové experty z různých oblastí práva, například bývalého člena Výboru pro dodržování Aarhuské úmluvy OSN a bývalého dlouholetého člena Legislativní rady vlády, člena expertní skupiny Evropské komise, člena Rady vlády pro koordinaci boje s korupcí,  či držitele ceny Josefa Vavrouška. Specializujeme se na 4 oblasti práva

Energetika

Využití obnovitelných zdrojů a akumulace nám dávají smysl ekonomicky i ekologicky, a proto se na ně dlouhodobě specializujeme. Máme na starost právní agendu desítek klientů - výrobců elektřiny a tepla, investorů projektů na výrobu zelené elektřiny i obchodníků s elektřinou.

Co nejčastěji řešíme>>>

Stavební právo a územní plánování

Provedeme vás přípravou územního plánu nebo povolovacím řízením. Naším cílem je, aby města měla kvalitní územní plány a developeři neměli problém stavět v souladu s nimi. Obcím usnadňujeme pořízení kvalitního územního plánu. Firmám, developerům a vlastníkům nemovitostí pomáháme prosadit jejich zájmy při pořizování územního plánu.

Co nejčastěji řešíme>>>

Veřejná správa

Zastupitelé a úředníci mají povinnost spravovat obec v souladu s principy péče řádného hospodáře a jsou pod tlakem na transparentnost a efektivitu vynakládaných prostředků. Pomáháme jim postupovat v souladu se zákonem a hledáme spolu s nimi cesty, jak nejlépe vyvážit různorodé potřeby a zájmy s požadavky neustále se vyvíjející legislativy. 

Co nejčastěji řešíme>>>

Právo pro podnikání

Řešíme vše, co začínající nebo zavedená společnost od právníků obvykle potřebuje. Snažíme se právo zbytečně nekomplikovat a pochopit vaše podnikání namísto toho, abyste vy museli proniknout do práva. 

Co nejčastěji řešíme>>>

Napříč právními oblastmi máme zkušenosti se soudními spory

Jsou případy vyžadující víc, než co je běžné ve každodenní advokacii - kromě znalosti práva také strategické plánování, vyjednávání a práci s médii. Máme za sebou řadu takových sporů včetně sporů se státem nebo globálními korporacemi a další nás čekají.

Z našich případů>>>

 

Ze zpravodaje

Zobrazit všechny aktuality k tématu

Fotogalerie

Setkání Občanů 2.0 v Praze

Již sedmé setkání Občanů 2.0 proběhlo 9. listopadu 2013 v HUB Prague.
 

Autor fotografií: Jan Hromádko

Další galerie

Právní stáž 2018/2019

26 fotografií

Právní stáž 2017/2018

23 fotografií

Setkání absolventů stáže 2017

33 fotografií

Konference Registr smluv 2017

19 fotografií

Setkání Občanů 2.0 v Brně 2016

25 fotografií

Setkání absolventů stáže 2015

24 fotografií

Právní stáž 2016/2017

34 fotografií

Setkání Občanů 2.0 v Praze 2015

29 fotografií

Právní stáž 2015/2016

44 fotografií

Setkání Občanů 2.0 v Ostravě

20 fotografií

Právní stáž 2014/2015

18 fotografií

Setkání Občanů 2.0 v Praze 2014

25 fotografií

Právní stáž 2013/2014

10 fotografií

Konference Purpose of the Corporation

18 fotografií

Zavřete oči, přicházím. Frank Bold

34 fotografií

Národní park Šumava

23 fotografií

Podepsali Rekonstrukci státu

8 fotografií

Občan 2.0 na NGO Marketu

10 fotografií

Zahájení Rekonstrukce státu

11 fotografií

Sedlák Jan - Ibra Ibrahimovič

46 fotografií

Šlapanice - Günther Bartoš

17 fotografií

Arcelor Mittal - Günther Bartoš

25 fotografií

Všechny fotogalerie Hlavní stránka pro média

ZpravodajZpět na hlavní stránku zpravodaje

Elektrárně Chvaletice neprošlo navýšení emisí do Labe. Krajský úřad musí žádost posoudit důkladněji, rozhodlo MŽP

Aktuálně

Ministerstvo životního prostředí dalo za pravdu našemu odvolání proti změně integrovaného povolení Elektrárny Chvaletice. Krajský úřad Pardubického kraje bude muset znovu rozhodnout, zda povolí navýšení emisí rtuti a dalších znečišťujících látek z elektrárny. Napodruhé ale bude muset zohlednit připomínky České inspekce životního prostředí, přizvat do řízení také spolky a obce a bude se muset řádně zabývat vlivem emisí na lidské zdraví a životní prostředí.

Náš tým

Ervín Hausvater

analytik a specialista digitálního marketingu

"Je to milé, dělat kreativní práci, která má pozitivní společenský dopad a naplňuje mě. Navíc v kolektivu skvělých lidí. A Rekonstrukce státu tohle všechno má." 

Ervín Hausvater

zpět na celý tým

Náš tým

Jakub Kvapil

Péče o dárce

"Od své práce očekávám, že mě bude naplňovat, že se bude odehrávat v příjemném prostředí s příjemnými kolegy a že se nebudu nudit. To všechno jsem ve Frankovi našel."
 
Jakub se ve Frank Bold věnuje péči o podporovatele. Stará se tedy o komunikaci s dárci, ambasadory Rekonstrukce Státu a dalšími subjekty, které podporují činnost Frank Bold.

Jakub Kvapil

zpět na celý tým

Náš tým

Dora Nováková

koordinátorka týmu Rekonstrukce státu

"Ve světě, který se v mnoha ohledech zdá být čím dál tím horším místem, je skvělé pracovat někde, kde se s tím nehodlají jen tak smířit."
 
Dora vystudovala Sociologii a sociální antropologii na FSV UK a rok strávila i na Universitat Autònoma de Barcelona. Během studia jí nejvíce zajímala témata nacionalismu a islamofobie. Před nástupem do Franka pracovala jako tajemnice Nadace Komerční banky, což jí poskytlo vhled jak do korporátního prostředí, tak do prostředí nezisku, kam pak také zamířila.

Dora Nováková

zpět na celý tým

ZpravodajZpět na hlavní stránku zpravodaje

Alžbeta Rosinová v ČT o případu Turów a klimatické nouzi

Aktuálně

Vyhlášení stavu klimatické nouze v českých městech v praxi znamená zejména přijetí dobrovolných závazků, jako jsou zásady péče o městskou zeleň nebo zásady environmentálně odpovědného zadávání veřejných zakázek.

Nabídka práce

Junior copywriter a PR specialista

Práce s textem tě prostě baví. Krátké i delší, odborné i pro laickou veřejnost. Psaní, editace, finální úpravy. Máš vztah k žurnalistice, víš, co novináři potřebují a umíš jim to dodat, domluvit, zařídit. Táhne tě to do marketingu, umíš „prodat“ dobrou službu a víš jak dostat ty správné informace ke správným lidem. Chceš se taky podílet na zajímavých a užitečných projektech a záleží ti na smyslu tvojí práce. Poznáváš se? Přidej se do PR a marketingového týmu Franka Bolda.

Nabídka práce

Online marketing expert a vedoucí PR týmu

Máš rád/a výzvy a chceš pomáhat rozvíjet organizaci spojující byznys s veřejně prospěšnými projekty? Vyznáš se dobře v online marketingu a baví tě vymýšlet a nastavovat úspěšné kampaně pro nové produkty a služby? Máš zkušenosti nebo v tobě dřímá talent k vedení lidí? Přidej se do Frank Bold a posuň s námi naše PR a marketing na novou úroveň.

Nabídka práce

Účetní ve finančním týmu

Baví tě práce s čísly a rád/a máš ve věcech pořádek? Láká tě využít své účetní znalosti k tomu, abys pomáhal/a firmám i neziskovkám efektivně fungovat a dělat dobrá rozhodnutí? Chceš se stát součástí týmu lidí, které baví hledat cesty, jak spojovat byznys s užitečnými a smysluplnými věcmi - službami pro naše klienty i projekty pro společnost? Finanční tým Franka Bolda hledá právě tebe!

Starší články