Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Jan Horák

Vedoucí administrativy

"Ve Frankovi mohu být sám sebou se vší upřímností a otevřeností. Ve Frankovi mohu být odvážný a vrhat se do nových výzev. Frank Bold je pro mne především nadšený tým lidí, kteří se vzájemně podporují a povzbuzují ve společném záměru dělat dobrou práci a pomáhat tvořit lepší společnost."
 
Jan je s Frankem od podzimu 2019. Jeho rolí je vedení týmu administrativní a IT podpory, budování příjemného pracovního prostředí, rozšiřování všech poboček, organizování firemních akcí, navrhování rozpočtů a komunikace s dodavateli. Snaží se být člověkem, na kterého se mohou ostatní naplno spolehnout a který zařídí cokoliv, co usnadní jejich práci.
 
Jan vystudoval mediální, genderová a environmentální studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Právě zájem o ochranu životního prostředí ho do Franka přivedl. Jeho největší vášní je tvůrčí psaní, ale také deskové hry, sbírání hudby a táboření v přírodě. Ze všech dopravních prostředků se nejvíce spoléhá na vlastní nohy, na „cestě“ ho však udržuje především neustálá snaha o seberozvoj a učení se novým věcem.

Jan Horák

zpět na celý tým