Jiří Vozák

Právník v týmu veřejného a stavebního práva

"Frank mi umožňuje věnovat se skutečně zajímavým oblastem práva. Můžu zde dělat práci, která mě baví a která má podle mého smysl."
 
Jirka se narodil v Liberci, kde si rychle vybudoval více než vřelý vztah k přírodě. Už na škole ho začalo zajímat právo životního prostředí. Právě v možnosti bránit životní prostředí pomocí práva viděl Jirka cestu, jak by mohl přírodě pomoci.
 
Jirka vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Na fakultě působil dva roky jako pomocná vědecká síla na katedře práva životního prostředí. Postupně také studoval ve Francii a Irsku, kde se věnoval mořskému právu a podrobně také účasti veřejnosti. Právě na téma účasti environmentálních spolků v řízeních podle stavebního zákona se zaměřil ve své diplomové práci.
 
Jirka absolvoval několik stáží na soudech a orgánech státní správy, pracoval v advokátní kanceláři Havel & Partners a také zadával veřejné zakázky na Ministerstvu zemědělství. Ve Frank Bold se věnuje hlavně stavebnímu právu, právu životního prostředí a územnímu plánování.

Jiří Vozák

zpět na celý tým