Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Markéta Rolincová

HR

"Práce ve Frank Bold pro mě znamená fungovat v týmu lidí, kteří se nebojí dělat změny. Nesedí a nedívají se jen, jak se kolem nich život děje, ale aktivně se chápou iniciativy a snaží je pro ně nevyhovující situaci změnit nenásilně, s porozuměním a nástroji, které jsou pro to určené. Slovo "nejde" zde neexistuje. A to mě na tom baví, být součástí společnosti, která takto přemýšlí."
 
Markéta pracuje ve Frankovi v HR týmu. Zaměstnává jí hlavně výběr nových kolegů a kolegyň do Franka, lidí, kteří skvěle zapadnou do rozběhnutého týmu. Parciálně se podílí i na dalších aktivitách HR týmu.
 
Před Frankem pracovala jako neakademický pracovník na Masarykově univerzitě na Kariérním centru, kde se 6 let setkávala při práci hlavně se zaměstnavateli jako klienty. V budování dobrého a kompaktního týmu, se kterým služby pro zaměstnavatele tvořila, věří v dlouhodobou spolupráci a vnímá lidi, jako hlavní stavební kámen každé fungující společnosti, a proto si jako své další působiště zvolila oblast HR.
 
Vystudovala Psychologii na Filozofické fakultě MU a Právo a právní vědu na Právnické fakultě MU. Ve volném čase se věnuje odpočinku u dokumentárních historických filmů, rozvojové literatury a ze sportu preferuje plavání, lyžování a tanec. 

Markéta Rolincová

zpět na celý tým