Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Michala Chatrná

HR & Frank Bold Students

„Frank Bold je pro mě místo, kde se spojuje profesionalita s nadšením a zápalem pro věc. Jsem hrdá na projekty, kterým se ve Frankovi věnujeme, a cením si toho, že máme odvahu dávat si velké a smělé cíle. K tomu jsou potřeba správní lidé na správném místě. Ať už jde o kolegy nebo naše stážisty, baví mě vytvářet prostor, kde všichni můžou uplatnit a rozvíjet svůj potenciál, a můžou mít dobrý pocit z dobře odvedené práce.”

Míša má ve Frankovi na starosti Frank Bold Students, což zahrnuje práci se stážisty, mentoring, přípravu školení, spolupráci s univerzitami i komunikaci s absolventy stáže. Stará se o to, aby ve Frankovi dostávali příležitost šikovní a motivovaní studenti práv i dalších oborů, kteří už během školy chtějí sbírat zkušenosti a podílet se na něčem, co jim dává smysl.

Spolu s HR týmem se snaží, aby se všichni ve Frankovi cítili dobře a dělali práci, která je baví. Míša má vystudovanou psychologii, což využívá hlavně během výběrových řízení, kdy hledáme nové kolegy, kteří co nejlépe zapadnou do týmu.

Než se pustila do HR a koordinace stážistů, podílela se na projektu Rekonstrukce státu.

Kromě práce ve Frankovi učí angličtinu a všelijak jinak pátrá po tom, jak ze vzdělávání (nejen jazykového) udělat radostnou, dobrodružnou a pro život užitečnou zkušenost. Ve volných chvílích peče, zahradničí a cvičí jógu.

Profil na LinkedIn.

 

Michala Chatrná

zpět na celý tým