Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Pavel Pražák

IT podpora

„Dlouho jsem toužil žít v zahradě, díky Frankovi v ní teď mohu trávit celé dny! Spojení přírody, moderních technologií a pozitivně naladěných lidí je druh utopie, kterou se snažím žít a ze své pozice ji živit svou pozorností."

Pavel je král kabelů a sběratel vnitřností počítačů, ve kterých nalézá úchvatnou geometrii a okouzlující lesk nanotechnologií.  Stará se o to, aby to všude všechno pěkně blikalo, protože barevná světýlka jsou poslové štěstí, a o to nám všem jde především. Pavel zkrátka ve Frank Bold zajišťuje technickou a IT podporu od správy softwarů po nákup hardwarů.

Již během svých studií na Fakultě Výtvarných Umění VUT v Brně pracoval s novými médii. Jako absolvent magisterského studia působil na své alma mater jako IT podpora a učitel 3D technologií při ateliéru figurativního sochařství, souběžně programoval redakční systémy webových portálů, vedl své nízkonákladové nakladatelství, zdokonaloval techniku malby akvarelem, studoval základy indické klasické hudby, v Janáčkově divadle Brno pracoval jako operní nápověda, úspěšně absolvoval první semestr japanistiky na MUNI a dodnes hledá hudební nástroj svého života. Zdá se, že by to mohla být příčná flétna, ale pro jistotu si ještě nechává surbahar a obří gong, který čas od času rozeznívá pro pár blízkých přátel.

Pavel Pražák

zpět na celý tým