Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Tomáš Rusler

CFO

„Práce ve Frank Bold? Ambiciózní, odpovědná, smysluplná a mezi opravdovými profesionály, kteří mají odvahu prát se za právo a spravedlnost a za které mluví výsledky jejich práce.“
 
Na Provozně-ekonomické fakultě Mendelovy univerzity získal inženýrský titul v rámci programu ekonomika a management v manažersko-ekonomickém oboru. Již při studiu začal pracovat jako risk manager v mezinárodní faktoringové společnosti. Následně působil v přední české bance jako finanční analytik v oddělení TOP corporations, kde měl na starosti VIP firemní klienty banky a podílel se na významných úvěrových, akvizičních a investičních transakcích na českém bankovním trhu. V rámci top korporátního segmentu této banky krátce působil také jako relationship manager.
 
Před nástupem do Franka Tomáš působil jako vedoucí ekonomického oddělení dopravního konsorcia, které je jedním z největších dopravních uskupení ve střední Evropě.
 
Je zodpovědný za hospodaření, řízení cash flow, finanční plánování a ekonomické procesy komerčních společností i neziskových subjektů v rámci skupiny Frank Bold. Koordinuje fungování finančního a administrativního týmu, podílí se na strategii IT. Ve volném čase rád sportuje a cestuje.

Tomáš Rusler

zpět na celý tým