Nabídka práce

 • Volná místa
 • Staň se HRist(k)ou Franka Bolda

  Měň svět z HR! Pojď se podílet na práci organizace, pro kterou je na prvním místě dopad toho, co dělá. Smysluplný byznys, protikorupční opatření, férové řízení firem – i ty můžeš svou prací přispět k tomu, aby se věci kolem nás pozitivně měnily. Protože lidi v týmu jsou základem všech úspěchů. A v HR je to všechno o lidech.

  Co znamená být členem HR týmu Franka Bolda?

  Věci se u nás někdy rychle mění. S růstem a vývojem organizace se i naše agenda vyvíjí, objevují se potřeby i problémy, na které musíme reagovat, nečekané situace, které je náhle třeba vyřešit, nové dovednosti a know-how, které je třeba získat. Dáváme si smělé cíle, hledáme inovace, pouštíme se do nových vod. Může tě potkat ledacos a je to často o velkém nasazení, tvrdé práci a přesvědčení, že když chceme, tak cestu najdeme. I proto nás to baví.

  Je to tvůj DREAM JOB?

  • Budeš hledat nové posily do týmu Franka Bolda a na každou pozici v týmu vybírat toho správného člověka. Budeš postupně připravovat a realizovat všechny fáze výběrového řízení – pomáhat s employer brandingem, tvořit inzeráty, vést telefonické i osobní pohovory s uchazeči, navrhovat ty nejvhodnější metody výběru a vést assessment centra. A jestli tě to láká, budeš mít prostor rozvíjet u nás aktivní headhunting.
  • Zapojíš se do nejrůznějších činností HR týmu Franka Bolda – od péče o firemní kulturu a hodnoty, přes interní vzdělávání a onboarding nových lidí, třeba až po strategickou podporu tým lídrů při práci s lidmi v jejich týmu. Budeš s námi připravovat a realizovat společná setkání celého Franka Bolda a pomáhat je facilitovat, a to i v angličtině. Narazíš i na pracovní smlouvy nebo BOZP, čeká tě podpora a supervize stážistů, nebo třeba příprava a realizace školení pro studenty. 

  Podívej se, jak se u nás pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

  Jsi to právě TY, koho hledáme?

  • Do týmu přinášíš drive a energii, se kterou se pouštíš do běžné práce i do odvážných projektů a řešení.
  • Baví tě práce s lidmi, ať už půjde o výběr nových týmových posil, facilitování společných meetingů nebo vyřešení aktuálních problémů v týmu, v podobných situacích jsi  jako ryba ve vodě.
  • Rád/a dáváš podporu kolegům a hledáš řešení, která pomůžou.
  • Zvládáš si pohlídat, že věci a procesy, za které máš zodpovědnost, proběhnou tak, jak mají, a když na to přijde, zvládneš i tabulky, personální dokumenty a potřebnou administrativu.
  • Máš už dostatek cenných zkušeností, o které se budeš moct při HR práci opřít.

  Pokud máš navíc vystudovanou psychologii, zejména se zaměřením na psychologii organizace a práce, může to být výhodou. Není to ale podmínkou.

  Co u nás taky najdeš?

  • Práci na celý úvazek (v případě tvého zájmu možnost sníženého úvazku, nejméně 0,75) v našich kancelářích v Brně v Otevřené zahradě.
  • Nástupní měsíční mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení v rozmezí 27.000 - 40.000 a odměny za skvělý výkon.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně z domova (i když zrovna není covid), další benefity jako příspěvek na stravné, Cafeterie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
  • Skvělý a našlápnutý tým tvořený lidmi, kterým záleží na výsledcích a dopadu jejich práce, neformální pracovní prostředí, prostor k růstu a velkou míru svobody v práci.
  • Práci v organizaci se silným etickým kodexem a pozitivním společenským dopadem, kde měníme svět (nejen) právem.

  Patříš k nám do týmu? Zodpověz nám pár dotazů, nahraj svoje CV a my se ti ozveme zpět!

  Přihlášky sbíráme do 18. 4. 2021. Všechny si je projdeme a zavoláme si s vybranými kandidáty. Online výběrové řízení pro pozvané uchazeče se uskuteční 27. 4. 2021.

  Těšíme se na tebe! Jana, Míša a Hanka