Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • Advokát/ka, koncipient/ka ve Frank Bold Advokáti

  Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům užitečnými a smysluplnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je udržitelné stavitelství, územní plánování, čistá energetika? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr. 

   

  Tato práce je právě pro tebe, když …

  • Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. K tomu ti pomáhá tvůj drive, schopnost vytrvat a napřít síly, kam je třeba. Když se do něčeho pustíš, jen tak to nevzdáš.
  • Chceš práci, která ti dává smysl – mít dopad, přispět ke konstruktivním řešením, být užitečný/á, zlepšovat, přinášet nové úhly pohledu i odvážná řešení.
  • Baví tě jednat s klienty i protistranou, hájit případy u soudu, prezentovat, vyjednávat, přesvědčit.
  • Najdeš v každém případu to podstatné, navrhneš účinnou strategii a pak s chutí sestavíš doporučení pro klienta nebo neprůstřelnou argumentaci pro soud, práce s informacemi je pro tebe hračkou.

  Podívej se na budfrankbold.cz - zjisti, kdo jsme a na čem se u nás můžeš podílet.

   

  Jak u nás využiješ své talenty?

  Můžeš pomáhat developerům realizovat jejich projekty férově, odpovědně a s respektem k danému území. Obcím pak dobře nastavit spolupráci s investory nebo lépe připravovat kvalitní územní plány. Můžeš přispět k podpoře modro-zelené infrastruktury nebo obnovitelných zdrojů energie a pomáhat klientům zkvalitňovat realizaci veřejných zakázek. Setkáš se s otázkami ochrany životního prostředí, zapojíš se do komplexní právní podpory obcí nebo do přípravy návrhů změn legislativy. A spousta dalšího.

  Pokud ses s agendou veřejného práva zatím setkal/a jen okrajově, nevadí. Jestli tě i tato oblast láká a jsi připravený/á se učit a rychle se v ní zorientovat, určitě se nám ozvi.

   

  Najdeš u nás taky …

  • Místo v naší kanceláři v Praze, Brně nebo Ostravě.
  • Práci v organizaci se silným etickým kodexem a pozitivním společenským dopadem.
  • Týmově a růstově nastavené pracovní prostředí, skvělé a zkušené kolegy, příležitost se potkat se zajímavými projekty.
   

  Je to ta správná příležitost pro tebe? Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis. Ozveme se ti zpět.

  Uzávěrka přihlášek je 28. 2. 2021 Navazovat budou telefonické pohovory. Online výběrové řízení pro pozvané uchazeče proběhne 10. 3. 2021.