Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • HR tým Frank Bold potřebuje skvělou vedoucí/skvělého vedoucího

  Záleží ti na lidech, vždy hledáš řešení a co převezmeš, to dotáhneš do konce? Láká tě day-to-day management HR týmu a s chutí se vrhneš do víru výběrových řízení, onboardingů, personalistiky, firemních meetingů, vzdělávání a řešení HR situací všeho střihu? Staň se HR tým lídrem Franka Bolda!

  Jsi to ty? Potřebujeme člověka, který

  • má rád lidi a rád s nimi pracuje,
  • je otevřený, konstruktivní, pozitivně naladěný a
  • organizačně a koordinačně zdatný, takže umí dovést všechny své projekty k úspěšnému cíli (a cestou on i tým vyroste).
  • A taky člověka, na kterého se dá ve všem spolehnout (což je taky u nás základem definice parťáka).

  Budeš potřebovat předchozí cenné zkušenosti z práce s lidmi a vedení projektů nebo týmu. Pokud máš chuť se učit, všechno ostatní se dá naučit, dokonce i pokud jsi nikdy nepůsobil/a přímo v HR.

  Co budeš potřebovat?

  Dobré HR vyžaduje velkou míru respektu a pokory. Chce to sebevědomí a schopnost věřit svému úsudku, zkušenostem, know-how i intuici, ale také vědomí, že nemám vždy pravdu. Ochotu naslouchat druhým, ale také umět vysvětlit nepopulární rozhodnutí. Kopat za celek i za jednotlivce a poznat, kdy musí jedno nebo druhé ustoupit.

  Potřebuje pozitivní motivaci, chuť skutečně pomoct a zlepšovat věci kolem nás, odhodlání hledat nové cesty a řešení, otevřenou mysl, empatii, čestnost. A přesvědčení, že to má smysl, bez ohledu na to, jestli se zrovna daří, nebo nedaří – to je MUST HAVE.

  * A teď trochu prozaicky – taky se budeš potřebovat s lehkostí domluvit anglicky, abys našel/našla společnou řeč i s našimi kolegy v Bruselu a v Polsku nebo facilitoval/a společné firemní meetingy v angličtině.

  Podívej se, co je pro nás ve Frankovi důležité

  Co u nás najdeš:

  • Vedení několikačlenného HR týmu. Budeš řídit jeho chod, naplňovat roční strategii, inovovat a hledat prostor pro zlepšení, podporovat. Rozdělovat svůj čas mezi management týmu a HR práci v oblastech, jako jsou výběrová řízení, onboardingy, interní komunikace, podpora vedoucích týmů, rozvoj lidí, hodnoty, příprava a facilitace firemních meetingů, stáže nebo personalistika.
  • Práci v organizaci se silným etickým kodexem a pozitivním společenským dopadem.
  • Týmově nastavené pracovní prostředí, kombinaci svobody a osobní odpovědnosti, skvělé kolegy.
  • Plný úvazek (můžeme se dohodnout i na zkráceném úvazku, nejméně však 0,8).
  • Pracovní místo ideálně v Brně, případně v Praze.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova. Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, benefitní systém cafeterie nebo třeba dog-friendly office.

  Je to příležitost právě pro tebe? Pomoz nám tě poznat – zodpověz nám pár dotazů, nahraj svůj životopis. Uzávěrka přihlášek je 30. 1. 2022

  Všechny přihlášky si projdeme a zavoláme si s vybranými kandidáty. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 9. 2. 2022.