Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • Pojď na stáž v online marketingu!

  Táhne tě to do marketingu. Nastavování kampaní a reklam, vyhodnocování jejich dopadu, práce s daty, analytika. Něco už víš a máš chuť se dozvědět a naučit víc. Zároveň ti není jedno, co „prodáváš“ – chceš podpořit smysluplný byznys a fandíš tématům, jako je udržitelnost, odpovědnost a inovace ve stavitelství nebo obnovitelné zdroje energie. Staň se součástí Franka Bolda – pojď stážovat do našeho PR a marketingového týmu a spolu s námi měnit svět.

  Co tě ve stáži čeká a co se naučíš

  • Staneš se součástí našeho PR a marketingového týmu. Ve Frankovi děláme skvělé věci – od poskytování kvalitních právních služeb, přes prosazování protikorupčních zákonů po podporu čisté energetiky – a chceme, aby se o tom vědělo. Taky toho spoustu umíme a chceme to předávat dál, oslovujeme nové klienty a hledáme nové kolegy do týmu. Spolu s naším PR a marketingovým týmem budeš pomáhat tomu, aby se ty správné informace dostaly co nejefektivněji k těm správným lidem. 
  • Naučíš se nastavovat online reklamy a vyhodnocovat jejich dopad. Budeš pracovat s Google a Facebook Ads, analyzovat data, pomáhat s textací a optimalizací reklam. 
  • Vyzkoušíš si SEO optimalizaci a zapojíš se do administrace webu a webové analytiky. Pomůžeš s analýzou klíčových slov – pro reklamy i pro web.
  • Podle potřeby se zapojíš do dalších aktivit v rámci týmu, občas podpoříš i kolegy, kteří se věnují PR a médiím – zpracuješ mediální rešerši, ověříš informace nebo dohledáš kontakty. 

  Podívej se, jak se ve Frank Bold pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

  Jsi náš člověk do týmu?

  • Online marketing tě láká a chceš se učit. Baví tě přemýšlet, jak dělat věci lépe, hledat různé cesty, sledovat dopad nastavených kampaní, analyzovat a vyhodnocovat data.
  • Technických věcí se nebojíš, naopak! Zajímá tě, jak fungují online reklamy a jak využívat různých algoritmů. Umíš ocenit dobře napsaný článek, ale ještě víc ožiješ u plánování toho, aby si ho v onlinu přečetlo co nejvíc lidí.
  • Dobře pracuješ s informacemi a zvládneš i složitější témata. Nebudeš u nás prodávat vysavače (nic proti vysavačům!), ale právní a další expertní služby. A nejdřív musíš pochopit, o co nám jde a čemu se věnujeme – třeba udržitelnému stavitelství, modro-zelené infrastruktuře nebo komunitní energetice.  
  • Vítáš nové výzvy, ale nevadí ti ani rutinní úkoly. Rád/a zkrátka kolegům pomůžeš, s čím bude třeba. Pokud už online marketing trochu umíš, rádi ti svěříme i pokročilejší úkoly. Jestli ještě moc zkušeností nemáš, nevadí, všechno ti ukážeme. 
  • Máš za sebou alespoň 1. ročník vysoké školy, nejlépe přímo v oblasti marketingu nebo žurnalistiky (konkrétní obor není podmínkou). Studuješ a/nebo bydlíš v Brně či blízkém okolí – tak abys mohl/a občas docházet do naší brněnské kanceláře, kde sídlí zbytek týmu.
  • Můžeš stáži věnovat cca 2 dny v týdnu a ve Frankovi strávit minimálně rok.

  Podívej se, jak stáž ve Frank Bold vypadá a co o ní říkají absolventi.

  Co u nás najdeš

  • Skvělý tým a přátelské pracovní prostředí, kde role v týmu nejsou bariérou a tykají si všichni od stážistů až po CEO, kde se můžeš na cokoli zeptat nebo přijít s vlastním nápadem.
  • Úzkou spolupráci s kolegy z našeho PR a marketing týmu. Vezmeme tě mezi sebe, zapojíme tě, dáme ti zpětnou vazbu, budeme v kontaktu – osobně i online.
  • Partu fajn stážistů (studentů různých oborů), kteří tvoří důležitou součást organizace. Pravidelná setkání všech stážistů napříč celým Frankem.
  • Placenou stáž s flexibilním časovým zapojením a možností práce i na dálku.

  Uzávěrka přihlášek je 20. 6. 2021. Následovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 30. 6. 2021 v Brně (případně podle aktuální situace online).

  Je to příležitost pro tebe? Vyplň formulář, zodpověz nám pár dotazů o sobě, nahraj svůj životopis a my se ti ozveme zpět.

   

  Jak se u nás pracuje?

  Jakých hodnot se držíme?

  To mě zajímá

  Další pozice

  Kontakt