Nabídka práce

 • Volná místa
 • Produkční a koordinátor/ka kampaní Rekonstrukce státu

  Dává ti smysl, co dělá Rekonstrukce státu? Chceš svojí prací přispět k ochraně demokracie, omezování korupce a lepšímu fungování státní správy v Česku? Jsi organizační a produkční talent, dokážeš s úsměvem domluvit, vyjednat a zařídit cokoliv? Láká tě podílet se na kampaních v rámci velkého neziskového projektu? Staň se součástí týmu Franka Bolda a pojď s námi rekonstruovat stát.

  Jak vypadá práce v našem týmu

  Prosazujeme zákony, hlídáme demokracii, komunikujeme s politiky a sledujeme jejich práci. Neustále tak musíme reagovat na aktuální situaci, kroky vlády, jednání ve Sněmovně i v Senátu – věci se často mění za pochodu a s nimi i naše plány. Nebudeme ti nic nalhávat, často je to jízda, práce pod tlakem a v rychlém tempu. Ale taky skvělá příležitost přispívat k pozitivním změnám, přicházet s vlastními nápady a hledat nová řešení. I proto nás to baví. 

  Co tě čeká a na co se můžeš těšit

  • Staneš se součástí našeho komunikačního týmu pracujícího na projektu Rekonstrukce státu – máme kreativce, lidi, kteří komunikují s novináři, tiskovou mluvčí i správce sociálních sítí.
  • Tvojí hlavní rolí bude koordinace a praktická realizace našich kampaní – nejprve se naplno vrhneš do aktivit v rámci kampaně, kterou chystáme na dobu před podzimními volbami do Poslanecké sněmovny, potom se budeš zapojovat do dalších dílčích kampaní na vybraná témata Rekonstrukce státu.
  • Budeš tak trochu produkční (ale nepředstavuj si to jako u filmu) a tak trochu markeťák (ale nepředstavuj si to jako v byznysu). Pomůžeš nám zkrátka prakticky zajišťovat a realizovat naše kampaně – od zadání pro grafiky a domluvu s dodavateli, přes hlídání objednávek a komunikaci s kolegy, kteří řeší sociální sítě, až po přípravu a umisťování novinek na web.
  • Až bude zase možné nějaké pořádat, budeš pomáhat i s organizací a produkcí akcí – od happeningů po odborné kulaté stoly.
  • U toho všeho budeš koukat pod ruce kolegům, kteří mají na starosti kreativu a vymýšlení kampaní – a budeme rádi, když se taky zapojíš.

  Hledáme právě tebe, pokud… 

  • V organizaci a koordinaci lidí a úkolů jsi jako ryba ve vodě. Zavoláš, napíšeš, domluvíš, zajistíš, seženeš. Pohlídáš termíny, včas dodáš podklady, neuteče ti žádný důležitý deadline ani úkol.
  • Rád/a dáváš podporu ostatním kolegům a hledáš řešení, která pomůžou. 
  • Do týmu přinášíš drive a energii, se kterou se pouštíš do běžné práce i do odvážných (čti: někdy na první pohled bláznivých) nápadů a projektů. Žádný úkol pro tebe není příliš malý a žádný cíl příliš velký.
  • Máš už nějaké zkušenosti, o které se budeš moct opřít. Nejlépe přímo s realizací třeba i menších kampaní, ale počítá se i jiná samostatná produkční práce, organizace vlastních akcí apod. 

  Podívej se, jak se ve Frank Bold pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

  Co u nás najdeš?

  • Smysluplnou a zajímavou práci na prestižním neziskovém projektu, který hýbe českou politikou.
  • Skvělý a našlápnutý tým se smyslem pro humor, tvořený lidmi, kteří mají s kampaněmi bohaté zkušenosti a záleží jim na výsledcích a dopadu jejich práce. Neformální a přátelské pracovní prostředí, prostor k růstu a velkou míru svobody v práci.
  • Pracovní místo v Praze v kanceláři na Malé Straně.
  • Full-time pozici (v případě zájmu možnost sníženého úvazku, nejméně však 0,75). Nástup co nejdříve, případně podle domluvy.
   

  Je to pozice jako dělaná pro tebe? Chceš jít do toho? Zodpověz nám pár dotazů, nahraj svůj životopis a my se ti ozveme zpět.

  Uzávěrka přihlášek je 25. 4. 2021. Všechny přihlášky si projdeme a zavoláme si s vybranými kandidáty. Výběrové řízení pro pozvané uchazeče se uskuteční 5. 5. 2021 – s největší pravděpodobností online, případně podle aktuální situace osobně v Praze.