Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


Jak se u nás pracuje?

Žádná vhodná pozice?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Frank Bold Students: stážisti vítáni!

    Chceš už během školy sbírat zkušenosti a zároveň pomáhat s něčím, co má fakt smysl? Zajímá tě, jak se pracuje v nezisku i jak se dělá odpovědný byznys? Láká tě napsat si PR článek, pomoct uspořádat odborný seminář, zapojit se do výběrových řízení a jiných HR výzev nebo připravit analýzu dopadů působení nadnárodních korporací? Staň se součástí Franka Bolda, přidej se do našeho týmu stážistů!

  • Frank Bold Students: praxe ve finančním týmu

    Chceš už během školy sbírat zkušenosti a zároveň pomáhat s něčím, co má smysl? Baví tě práce s čísly a rád/a máš ve věcech pořádek? Poradíš si s účetními doklady, tabulkami a nezalekneš se ani grantů a účetního softwaru? Staň se součástí Franka Bolda a přidej se do našeho finančního týmu.

  • Koncipient / koncipientka ve Frank Bold advokáti

    Chceš pracovat na smysluplných věcech? U nás můžeš třeba přispět k tomu, aby byly developerské projekty v území odpovědnější, energetika udržitelnější nebo aby obce připravovaly kvalitní územní plány. Chceš se skvěle orientovat jak v občanském zákoníku, tak ve správním řádu a stavebním nebo energetickém zákonu? Pod supervizí zkušených právníků u nás můžeš samostatně pracovat na zajímavých případech a expertně růst. Přidej se do týmu advokátní kanceláře Franka Bolda a pojď s námi hledat nejkratší cesty od problémů k řešení.

Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

Co děláme?

Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.