Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


Jak se u nás pracuje?

Žádná vhodná pozice?

Zkusíme pro vás najít něco nečekaného.

Pošlete nám svůj životopis a motivaci na zamestnani@frankbold.org

 • Hledáme Social media managera Rekonstrukce státu

  Máš zkušenost se správou, tvorbou obsahů i přípravou strategií pro sociální média - s důrazem na Facebook a Twitter? Zajímá tě téma omezování korupce a klientelismu a oblast politické komunikace? Znáš Rekonstrukci státu a chceš se podílet na tvorbě její tváře na sociálních sítích? Přidej se!

 • Vedoucí týmu v advokátní kanceláři

  Máš talent na řízení týmu a vedení lidí. Nezalekneš se vytváření strategie, managementu a nastavování vnitřních procesů. Chceš dělat dobrou právničinu a zajímá tě advokátní práce, která má smysl. Umíš jít do věcí naplno a samostatně, přitom hraješ za tým. Hledáme tě do naší advokátní kanceláře!

 • Hledáme novou posilu na pozici asistent/ka účetní

  Baví tě práce s čísly a nedáš jim pokoj, dokud ti výsledek nesedí. Máš systém, který tě nesvazuje, ale pomáhá ti dotahovat úkoly a na nic nezapomenout. Dokážeš i rutinní věci vytáhnout k maximální efektivitě. Umíš pracovat samostatně, ale zároveň jsi týmovým hráčem a lidé kolem tebe ví, že se o tebe mohou opřít. Hledáme tě do našeho týmu!

 • Právník/právnička pro práci v oblasti energetiky a ochrany klimatu

  Jako jeden z nejzávažnějších problémů současného světa vnímáš klimatickou změnu a chceš přispívat k řešení současné situace. Věříš, stejně jako my, v potřebu transformace energetiky a v budoucnost obnovitelných zdrojů. Zajímá tě, jak je možné inovace a technologie ukotvit v českém právu. Pokud na tebe tento popis sedí, přidej se k nám.

Jste zvědaví s kým budete pracovat? Seznamte se s našim týmem.

Co děláme?

Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.