Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


Jak se u nás pracuje?

Žádná vhodná pozice?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Koncipient/ka v týmu energetického práva

    Víš nebo chceš zjistit, co je to usměrňovač, transformátor nebo že AC/DC není pouze název hudební skupiny? Chceš získat znalosti a zkušenosti jak ze soukromého, tak z veřejného práva? Zajímají Tě obnovitelné zdroje energie? Je pro Tebe důležitý dopad Tvé práce i poskytování kvalitních právních služeb? Hledáme Tě do našeho energetického týmu Frank Bold advokáti!

  • Specialist(k)a na digitální marketing a branding

    Baví tě digitální marketing a chceš ho dělat pro značku, které budeš součástí? Dokážeš na internetu zpropagovat témata, jako jsou obnovitelné zdroje energie, good governance nebo etické právní služby? Máš chuť pomáhat s brandingem první české B Corporation? Rádi hledáme cesty, jak spojovat byznys s užitečnými a smysluplnými věcmi - službami pro naše klienty i projekty pro společnost. Staň se součástí našeho týmu a pojď s námi tvořit Franka Bolda.

  • Advokát/ka nebo senior koncipient/ka v týmu veřejného práva

    Chceš se podílet na vzniku precedenčních soudních rozhodnutí týkajících se přezkumu územních plánů, ochrany životního prostředí a zdraví občanů? Chceš pomáhat obcím, jejím občanům, firmám i spolkům vyvažovat jejich zájmy a připravovat kvalitní územní plány? Je pro nás důležitý dopad naší práce i poskytování kvalitních právních služeb. Staň se posilou našeho týmu veřejného práva Frank Bold advokáti!

Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

Co děláme?

Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.