Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


Jak se u nás pracuje?

Žádná vhodná pozice?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Advokát/ka nebo senior koncipient/ka v týmu veřejného práva

    Chceš se podílet na vzniku precedenčních soudních rozhodnutí týkajících se přezkumu územních plánů, ochrany životního prostředí a zdraví občanů? Chceš pomáhat obcím, jejím občanům, firmám i spolkům vyvažovat jejich zájmy a připravovat kvalitní územní plány? Je pro nás důležitý dopad naší práce i poskytování kvalitních právních služeb. Staň se posilou našeho týmu veřejného práva Frank Bold advokáti!

  • Právník / právnička v týmu on-line poradenství a inovací

    Máš rád/a technologie a chceš se podílet na vývoji nových on-line právních nástrojů? Zajímá tě UX nebo design služeb? Dlouhodobě hledáme způsoby, jak poskytovat právní poradenství a služby novými, neotřelými způsoby. Usilujeme o transparentnější, férovější a demokraticky řízený stát a poskytujeme právní poradenství a podporu těm, kterým jde o totéž. Chceš se přidat? Staň se součástí týmu Franka Bolda!

Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

Co děláme?

Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.