Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


Jak se u nás pracuje?

Žádná vhodná pozice?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

 • Advokát/ka, koncipient/ka

  Chceš dělat dobrou právničinu a zajímá tě advokátní práce, která má smysl. Je pro tebe důležitý dopad tvé práce i poskytování kvalitních služeb našim klientům. Je na tebe spolehnutí a hledáš raději řešení než důvody, proč něco nepůjde. Dokážeš pracovat efektivně a nezalekneš se tlaku termínů. Umíš jít do věcí naplno a samostatně, přitom hraješ za tým. Hledáme tě do Frank Bold! Staň se součástí naší advokátní kanceláře.

 • Právník/právnička a manažer/ka obchodního rozvoje

  Dříme v tobě kromě právníka či právničky i budoucí obchodní manažer/ka? Chceš zkombinovat právo s obchodním rozvojem? Baví nás hledat cesty, jak spojovat byznys s užitečnými a smysluplnými věcmi - službami pro naše klienty i projekty pro společnost. Pojď s námi tvořit Franka Bolda. Staň se součástí naší advokátní kanceláře a Sales týmu.

 • Koordinátor/ka v týmu obchodního rozvoje

  Hledáš zkrácený úvazek, abys mohl/a kombinovat práci třeba se studiem nebo péčí o děti? Jsme tým (nejen) právníků, které baví hledat cesty, jak spojovat byznys s užitečnými a smysluplnými věcmi - službami pro naše klienty i projekty pro společnost. Přidej se i ty do Sales týmu Franka Bolda.

 • Produkční a event manager

  Máš rád lidi a když se něco děje - akce, konference, semináře, workshopy. Organizace a koordinace tě prostě baví. Chopíš se dobrého nápadu, umíš zapojit ostatní, když se něco porouchá, zvedneš telefon a vyřešíš to. Loni jsme se účastnili více než padesátky akcí, a tak jsme se rozhodli náš tým rozšířit. Chceš být jeho součástí?

Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

Co děláme?

Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.