Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


Jak se u nás pracuje?

Žádná vhodná pozice?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Frank Bold hledá stážisty

    ​Chceš během školy sbírat zkušenosti a zároveň dělat něco smysluplného. Jde ti o víc, než jen o splnění povinné praxe. Umíš se rychle zorientovat v nových tématech a nezalekneš se otázek, na které (zatím) neznáš odpovědi. Máš chuť zapojit se do veřejně prospěšných aktivit. Hledáme tě do našeho týmu právních stážistů!

  • Asistent/Asistentka

    Jsi komunikativní a máš rád/a lidi. Nebojíš se vytočit telefonní číslo, když je potřeba někomu zavolat. V nové situaci se rychle zorientuješ a když něčemu nerozumíš, zeptáš se. Dokážeš rozlišit, které úkoly je potřeba vyřídit hned a které počkají. Pečlivost je tvá silná vlastnost a nenecháváš za sebou nedokončenou práci. Umíš pracovat samostatně, ale zároveň jsi týmovým hráčem a lidé kolem tebe ví, že se o tebe mohou opřít. Hledáme tě do týmu Franka Bolda!

Jste zvědaví s kým budete pracovat? Seznamte se s našim týmem.

Co děláme?

Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.