Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


Jak se u nás pracuje?

Žádná vhodná pozice?

Zkusíme pro vás najít něco nečekaného.

Pošlete nám svůj životopis a motivaci na zamestnani@frankbold.org

  • Hlavní účetní neziskových projektů

    Chceš své účetnické znalosti využít pro práci, která dává smysl a má pozitivní dopad na společnost. Umíš přemýšlet a pracovat analyticky. V hromadě zdánlivě nesourodých čísel dokážeš najít smysl. Zároveň jsi komunikativní a máš schopnost vysvětlit složité účetní věci srozumitelně. Při komunikaci s ostatními dokážeš být asertivní, ale současně máš trpělivost a schopnost empatie. Výsledky dokážeš zpracovávat rychle a efektivně a deadliny jsou pro tebe posvátné.

Jste zvědaví s kým budete pracovat? Seznamte se s našim týmem.

Co děláme?

Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.