Pavel Franc na TEDx Brno

"Hodnoty tu jsou přítomny a nejsou to vlády a státy, ve kterých je problém. Záleží na tom, jestli my, lidé, se za ta práva bereme či nikoliv."

O systémové korupci, o situaci ve společnosti a hlavně o tom, co se s tím dá dělat přednášel Pavel Franc na TEDx Brno 11. května.

"Máme obrovskou svobodu v tom, jestli se rozhodneme být aktivní nebo nadávat v hospodě. Stát už tu není pro občany, ale jde proti nám. Abychom si s tím poradili, je potřeba udělat dvě věci – musíme se rozhodnout být aktivními...

Pokračovat ve čtení

Aktuálně Magdaléna Klimešová

23 států EU má nezávislou kontrolu, Česko mezi ně nepatří

Zpracovali jsme novou studii srovnávající dohled nad financováním stran napříč Evropou. K tématu financování stran jsme uspořádali i kulatý stůl s odborníky a politiky, kde jsme jim publikaci nabídli.

Aktuálně Libor Jarmič

Beseda v Holešově. Nový záměr nad zdrojem pitné vody

Ve středu 8. dubna 2015 se v Sále Jednoty Bratrské v Holešově konala veřejná beseda k novému záměru společnosti Panattoni ve Strategické průmyslové zóně Holešov.

Aktuálně Donika Zůbková

Potkejte se s námi na NGO Marketu

Ve čtvrtek 23. dubna nás můžete potkat na 16. ročníku veletrhu neziskových organizací NGO Martket. Kdy: čtvrtek 23. dubna 2015, 11-18Kde: Forum Karlín (Pernerova 51, Praha 8)

Aktuálně Pavel Černý

Zapojte se do připomínkování ZÚR JMK

18. března 2015 byl zveřejněn návrh Zásad územního rozvoje Jihomoravského kraje (ZÚR JMK) a zahájeno jeho projednávání, do kterého se může zapojit široká veřejnost.

Starší články

RSS

Novinky e-mailem

Informace o případech a výběr toho nejlepšího ze Zpravodaje.