Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Pavel Franc na TEDx Brno

"Hodnoty tu jsou přítomny a nejsou to vlády a státy, ve kterých je problém. Záleží na tom, jestli my, lidé, se za ta práva bereme či nikoliv."

O systémové korupci, o situaci ve společnosti a hlavně o tom, co se s tím dá dělat přednášel Pavel Franc na TEDx Brno 11. května.

"Máme obrovskou svobodu v tom, jestli se rozhodneme být aktivní nebo nadávat v hospodě. Stát už tu není pro občany, ale jde proti nám. Abychom si s tím poradili, je potřeba udělat dvě věci – musíme se rozhodnout být aktivními...

Pokračovat ve čtení

Občan 2.0 Donika Zůbková

9. celostátní setkání Občanů 2.0

V sobotu 22. listopadu v HUB Praha proběhlo 9. celostátní setkání Občanů 2.0 – partnerů Frank Bold. Hlavním tématem setkání byla komunikace s veřejností a médii.

Aktuálně Eva Pavlorková

Kam míří evropská podpora energetických projektů?

Přispěli jsme do mezinárodní analýzy organizace Justice and Environment, která hodnotí Evropskou unií zvýhodněné projekty energetické infrastruktury.

Povedlo se Hana Sotoniaková

Další výhra v ochraně pitné vody v Holešově

14. října krajský soud v Brně rozhodl: úřady nezákonně povolily stavbu výrobního areálu u zdroje pitné vody v Holešově. Na místě se tedy nesmí stavět, dokud krajský úřad znovu nerozhodne.

Aktuálně Filip Gregor

Komisařka Jourová vs. London City

Evropský parlament schválil 22. října novou Evropskou komisi. Věra Jourová úspěšně prošla grilovací procedurou v Evropském parlamentu a stane se komisařkou pro spravedlnost, spotřebitelskou politiku a rovnost pohlaví.

Starší články

RSS

Novinky e-mailem

Informace o případech a výběr toho nejlepšího ze Zpravodaje.