Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Pořádáme konferenci Non-Financial Reporting for a Sustainable Circular Economy

Aktuálně Filip Gregor

Dne 19. září pořádáme v Bruselu jednodenní konferenci, jejímž cílem je výměna „best practices“ ve vztahu k nefinančnímu reportingu. Společně s Cass Business School a Univerzitou v Oslu jsme dali dohromady řadu osobností z různých oborů, ochotných se podělit o své zkušenosti a výsledky výzkumu. Máte-li možnost se zúčastnit, neváhejte. 

Program konference.

Přihlásit na konferenci se můžete na webu...

Pokračovat ve čtení

Aktuálně Bára Buchtová

Přijďte na seminář „Jak zadávat veřejné zakázky na šetrné budovy"

Nové budovy úřadů podle zákona musejí plnit standardy téměř nulové spotřeby energie. Jak tento požadavek promítnout do zadání veřejné zakázky tak, aby výsledkem byla kvalitně postavená budova, která bude dlouhodobě vyhovovat nárokům zadavatele?

Aktuálně Petra Giňová

Jak mohou obce zlepšit kvalitu ovzduší pro své občany? Přijďte na seminář

Srdečně vás zveme na seminář na téma: Zlepšování kvality ovzduší v obcích   Kdy a kde se seminář uskuteční? 25. 9. 2017 od 9:00 do 15:00 hodinOtevřená zahrada v Brně

Z médií Bára Buchtová

Hrad odmítl poskytnout informaci o Trumpově dopisu - má na to právo? Náš advokát komentuje

Náš advokát Jiří Nezyba komentuje v médiích případ, kdy Miloš Zeman odmítl zveřejnit dopis od amerického prezidenta Donalda Trumpa, přestože o to byl požádán dle zákona č. 106/1999 Sb, o svobodném přístupu k informacím. Občan, kterému byla žádost o informaci dle zákona 106 odmítnuta, nyní podává žalobu.

Aktuálně Pavel Franc

Rozhovor s Pavlem Francem o tom, jak dělat byznys a držet si ideály

Pavel Franc v rozhovoru pro Trivi o tom, v čem je model podnikání Frank Bold unikátní nebo proč jsme se rozhodli stát první českou B Corp.

Starší články

RSS

Novinky e-mailem

Informace o případech a výběr toho nejlepšího ze Zpravodaje.