Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


  Jak se u nás pracuje?

  Žádná vhodná pozice?

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Advokát/ka: soukromé a veřejné právo, energetika

   Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům užitečnými a smysluplnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je obnovitelná energie, i když v nich nutně nemáš praxi? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr.

  • Advokát/ka, senior koncipient/ka: stavební právo, development

   Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům kvalitními a užitečnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je udržitelné stavitelství, územní plánování, nový stavební zákon a změny, které přinese? Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr.

  • Corporate sustainability reporting specialist

   Chceš být korporacím partnerem, který jim pomůže smysluplně a efektivně reportovat o strategiích, příležitostech a rizicích spojených s udržitelností? Láká Tě kombinace environmentální a ekonomické perspektivy? Chceš využít své zkušenosti a pomoct dobře uvést do praxe zásadní strategii EU týkající se byznysu, udržitelnosti a klimatické změny? Přidej se do mezinárodního týmu, který stál u zrodu evropského rámce v oblasti reportingu udržitelnosti. Staň se součástí Frank Bold!

  • Advokát/ka, koncipient/ka: finanční právo, kapitálové trhy, soukromé právo

   Chceš dělat komerční advokacii a přesto pomáhat dobrým věcem? Zajímáš se o problematiku financování a finančních trhů i aktuální globální příklon k udržitelným financím? Chceš na sobě pracovat, expertně růst a pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci? Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a hledáš nové cesty, jak jich dosáhnout? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti.

  • Frank Bold hledá IT podporu!

   Baví tě pomáhat ostatním řešit jejich IT potíže od maličkostí až po složitější problémy? Rád/a hledáš a odstraňuješ závady, vyznáš se v hardwaru i softwaru? Máš chuť nejen držet, ale také zlepšovat zaběhlé procesy? Záleží ti na tom, pro jakou organizaci a v jakém týmu pracuješ, chceš svojí prací přispět k podpoře kolegů a kolegyň, kteří dělají odpovědný byznys i společensky prospěšné neziskové projekty? Přidej se do týmu Franka Bolda!

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.