Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dej své práci nový smysl. Pojď společně s námi konstruktivně měnit svět kolem nás. Připoj se k organizaci, které záleží na dopadu její práce i rozvoji celého týmu.


  Jak se u nás pracuje?

  Nevidíš svou pozici?

  Pravidelně posíláme přehled volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.
  Přihlas se k odběru našeho newsletteru.

  • Senior koncipient/ka, Advokát/ka: development, stavební právo

   Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům kvalitními a užitečnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je development, real estate, udržitelné stavitelství, územní plánování? Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr.

  • Advokát/ka ve Frank Bold Advokáti

   Zajímá Tě, co děláme? Pro šikovné právníky a právničky, kteří chtějí měnit svět s námi, máme v týmu vždy místo!

  • Koncipient(ka) ve Frank Bold Advokáti

   Láká tě soukromé právo, veřejné právo, nebo třeba právo energetické? Rozšiřujeme všechny naše týmy a hledáme skvělé začínající právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla dopad! Dlouhodobě spojujeme právní služby s veřejně prospěšnými projekty. Pojď do toho s námi, přidej se do advokátního týmu Frank Bold!

  • Právník/právnička v týmu Odpovědné energie

   Máš chuť společně s námi vymýšlet a prosazovat (nejen) právní cesty, jak podporovat inovace v oblasti energetiky? Transformace energetiky je pro Tebe důležité téma a chceš se zapojit do řešení? Vnímáš komunitní energetiku jako dobrý krok vpřed a hledáš práci, která má fakt smysl? Pojď s námi posunout energetiku z minulosti do budoucnosti – staň se součástí veřejného prospěšného projektu a advokátní kanceláře Frank Bold!

  • Brigáda v administrativním týmu ve Frank Bold

   Pojď se podílet na práci organizace, pro kterou je na prvním místě dopad toho, co dělá. Pohlídáš termíny, zvedneš telefon, zařídíš, co je zrovna potřeba a rád/a tak přispěješ k hladkému chodu celé organizace? Ochotně pomůžeš kolegům a kolegyním klidně i s maličkostmi? Staň se součástí administrativního týmu v naší advokátní kanceláři!

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.