Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


  Jak se u nás pracuje?

  Žádná vhodná pozice?

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Advokát/ka, koncipient/ka: soukromé a veřejné právo, energetika

   Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům užitečnými a smysluplnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je obnovitelná energie, i když v nich nutně nemáš praxi? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr.

  • HR tým Frank Bold potřebuje skvělou vedoucí/skvělého vedoucího

   Záleží ti na lidech, vždy hledáš řešení a co převezmeš, to dotáhneš do konce? Láká tě day-to-day management HR týmu a s chutí se vrhneš do víru výběrových řízení, onboardingů, personalistiky, firemních meetingů, vzdělávání a řešení HR situací všeho střihu? Staň se HR tým lídrem Franka Bolda!

  • Účetní

   Chceš se podílet na práci organizace, pro kterou je na prvním místě smysl toho, co dělá? Klimatická změna, protikorupční opatření, férové řízení firem – i ty můžeš svou prací přispět k tomu, aby se věci kolem nás pozitivně měnily. Přijď svoje účetní znalosti a zkušenosti využít do Frank Bold.

  • Provozní manažer/ka Rekonstrukce státu

   Dává ti smysl, co dělá Rekonstrukce státu? Chceš svojí prací přispět k fungování týmu, který se zasazuje o zlepšování veřejné správy a ochranu demokracie v Česku? Máš zkušenosti s řízením týmu, zvládneš připravit rozpočet, vyřešíš běžné provozní i občasné krizové situace? Baví tě být spojka mezi různými lidmi nebo organizacemi a kolegové se na tebe mohou ve všem spolehnout? Staň se součástí našeho týmu a pojď s námi rekonstruovat stát.

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.