Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dej své práci nový smysl. Pojď společně s námi konstruktivně měnit svět kolem nás. Připoj se k organizaci, které záleží na dopadu její práce i rozvoji celého týmu.


  Jak se u nás pracuje?

  Nevidíš svou pozici?

  Pravidelně posíláme přehled aktualit včetně volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.
  Přihlas se k odběru našeho newsletteru.

  • Advokát(ka): stavební právo & právo životního prostředí

   Zajímá tě stavební právo, udržitelný development a územní plánování? Máš s těmito oblastmi alespoň okrajové zkušenosti a chceš se jim věnovat naplno? Jestli tě advokacie baví a rád/a dodáváš klientům kvalitní služby, rozšiř náš pražský tým Frank Bold Advokáti, a dej tak své práci nový směr!

  • Junior advokát(ka), manažer(ka) advokátního týmu

   Chceš získat už na startu tvé advokátní kariéry možnost pozitivně ovlivňovat chod kanceláře? Vedle růstu právní expertízy rád/a posouváš věci ke zdárnému cíli, komunikuješ s kolegy i klienty a baví tě hledat efektivnější cesty při práci? Ve Frank Bold Advokáti se můžeš realizovat! Staň se parťákem vedoucí advokátce jednoho z našich týmů.

  • Unikátní pozice v oblasti udržitelnosti korporací a nefinančního reportingu

  • Projektant/projektantka elektro: FVE

   Pojď s námi podporovat OZE a posunout energetiku v Česku dál udržitelnějším směrem. Chceš se věnovat projektům s reálným dopadem a hledat funkční technická řešení? Hledáme projektanta/ projektantku elektro pro naše projekty - buď součástí Frank Bold Energy!

  • Přijmeme koncipienta/koncipientku do naší ostravské pobočky!

   Chceš se věnovat poskytování právních služeb, které mají dopad v regionu i České republice? Hledáme do našeho týmu skvělé začínající právníky a právničky. Přidej se do ostravského týmu Frank Bold Advokáti a pojď s námi růst!

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.