Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


  Jak se u nás pracuje?

  Žádná vhodná pozice?

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Právník/právnička v týmu Rekonstrukce státu

   Dává ti smysl, co dělá Rekonstrukce státu? Chceš využít své schopnosti a nadšení, abys pomohl/a změnit prostředí v ČR směrem k transparentnosti a snížení korupce? Láká tě kombinace právní práce a smysluplného lobbingu? Staň se součástí týmu Franka Bolda a pojď s námi rekonstruovat stát.

  • PR manažer/ka veřejně prospěšných projektů

   Baví tě PR a marketing a chceš využít svůj talent k něčemu, co ti bude dávat smysl? Jsi kreativní realizátor/ka a svoje ambiciózní projekty dotahuješ vždy do konce? Chceš se přidat k týmu, který dokáže s vtipem dostat k lidem témata jako je ochrana demokracie nebo financování politických stran a sledovanost jeho instagramového profilu @masaryk_ official raketově roste? Přidej se do týmu Franka Bolda a Rekonstrukce státu a měň s námi svět.

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.