Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dej své práci nový smysl. Pojď společně s námi konstruktivně měnit svět kolem nás. Připoj se k organizaci, které záleží na dopadu její práce i rozvoji celého týmu.


  Jak se u nás pracuje?

  Nevidíš svou pozici?

  Pravidelně posíláme přehled aktualit včetně volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.
  Přihlas se k odběru našeho newsletteru.

  • Stavební právo, development, životní prostředí: advokát, koncipient

   S klienty realizujeme ambiciózní a inovativní projekty. Chceš i ty spolupracovat v týmu lidí, kteří právem mění svět? Máme pro tebe příležitost - pojď se podílet na udržitelném rozvoji českého území, buď Frank Bold.

  • Veřejné právo, obnovitelné zdroje: advokát

   Chceš být u tvorby budoucnosti a držet prst na tepu doby? Pokud tě oslovují témata, jako jsou obnovitelné zdroje energie nebo komunitní energetika, v týmu Frank Bold Advokáti máš teď příležitost, i pokud ještě přímo v energetice nemáš praxi!

  • Analytik a konzultant: udržitelný byznys a ESG

   Chceš smysluplně uvádět do byznys praxe EU legislativu týkající se ESG, udržitelnosti a klimatické tranzice? Právě teď máš příležitost přidat se do týmu Frank Bold Advisory. Jako náš konzultant/konzultantka můžeš dodávat špičkovou službu a měnit svět.

  • Soukromé právo: advokát se zapojením do managementu týmu

   Využij příležitost pozitivně ovlivňovat chod kanceláře a dále rozvíjet svou právní expertízu v soukromém právu. Umíš si práci a procesy zkoordinovat, baví tě práce s lidmi a rád/a věci posouváš? Staň se parťákem vedoucímu advokátovi jednoho z našich advokátních týmů.

  • Junior koncipient

   Jsi rozhodnutý/á stát se skvělým advokátem a pro klienty vždy odvádět tu nejlepší práci? Ve Frank Bold Advokáti se můžeš učit od zkušených kolegů, zapojovat se do zajímavých případů, pracovat na sobě a expertně růst. Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a hledáš cesty, jak jich dosáhnout? Přidej se do jednoho z našich advokátních týmů, buď Frank Bold.

  • Recruitment & HR ve Frank Bold

   Každou organizaci tvoří lidé. Jen s týmem lidí, kteří mají energii a chuť spolupracovat a společně něco tvořit, se dá dosáhnout skutečně velkých cílů. A o to se ve Frank Bold snažíme – ať už v rámci našich veřejně prospěšných projektů, advokátní kanceláře nebo konzultačních služeb. Náš HR tým hledá způsoby, jak týmu Frank Bold pomáhat jít kupředu. Pojď nám s tím pomoct! Nabízíme zkrácený úvazek primárně v náboru a výběru nových kolegů, pojď do toho s námi.

  • Sales konzultant & projektový management – energetika, obnovitelné zdroje

   Pojď s námi podporovat rozvoj obnovitelných zdrojů energie a posunout energetiku v Česku dál udržitelnějším směrem. Chceš se věnovat projektům s reálným dopadem, rád/a poznáváš nové klienty, produkty a neprobádané oblasti? Máš obchodního ducha a baví tě hledat nové obchodní příležitosti? Pojď se specializovat na propojení (nejen) právních služeb, výrobců i odběratelů energie, věnuj se energetice budoucnosti! Přidej se do týmu Frank Bold a podílej se na rozvoji smysluplných služeb a vztahů s klienty.

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.