Nabídka práce

  • Volná místa
  • Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


    Jak se u nás pracuje?

    Žádná vhodná pozice?

    Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

    • Stáž v analytickém týmu Frank Bold

      Rád/a hledáš odpovědi na zapeklité otázky? Umíš najít ta správná kvali i kvanti data a dát z nich dohromady srozumitelný výstup? Jsou Google, EBSCO a jiné vyhledávače tví dobří kamarádi? Chceš být u zrodu našeho analytického týmu a podílet se na jeho směřování? Zajímá tě, jak jde spojovat byznys s užitečnými a smysluplnými věcmi – službami pro naše klienty i projekty pro společnost? Pokud ano, tak hledáme právě tebe!

    • Účetní ve finančním týmu

      Baví tě práce s čísly a rád/a máš ve věcech pořádek? Láká tě využít své účetní znalosti k tomu, abys pomáhal/a firmám i neziskovkám efektivně fungovat a dělat dobrá rozhodnutí? Chceš se stát součástí týmu lidí, které baví hledat cesty, jak spojovat byznys s užitečnými a smysluplnými věcmi - službami pro naše klienty i projekty pro společnost? Finanční tým Franka Bolda hledá právě tebe!

    • Junior advokát(ka) / senior koncipient(ka) se zaměřením na veřejné právo

      Správní a stavební právo nás baví! Díky němu můžeme pomáhat obcím lépe připravovat kvalitní územní plány, developerům umisťovat plánované záměry férově, odpovědně a s respektem k danému území, nebo lidem bránit se před nezákonnými zásahy státu. Přidej se do týmu právníků Frank Bold Advokáti a pojď s námi měnit svět právem.

    • Byznys developer/ka a vedoucí sales týmu

      Zajímáš se o lidi, baví tě vést obchodní jednání a uzavírat kontrakty? Láká tě právo a rozvoj témat jako je ICT, start-upy a inovace, udržitelná energetika nebo odpovědný územní rozvoj? Chceš získávat nové klienty, tvořit a realizovat obchodní strategie, vést tým a nacházet obchodní příležitosti v organizaci, která dělá zajímavé projekty a drží se svých hodnot? Přijmi nové výzvy a staň se součástí sales týmu advokátní kanceláře Franka Bolda.

    Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

    Co děláme?

    Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

    Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.