Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


  Jak se u nás pracuje?

  Žádná vhodná pozice?

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Účetní

   Spojujeme byznys s ambicí dosahovat konkrétních užitečných cílů pro společnost. Zúroč svoje účetní znalosti a zkušenosti ve Frank Bold.

  • Měň svět z Ostravy: hledáme advokáty a senior koncipienty do týmu

   Pracuj na kauzách, které změní Ostravsko a Moravskoslezský region. Pojď s námi poskytovat skvělé služby našim klientům v nejvyšším etickém standardu. Pracuj na velkých věcech – ať už jde o akvizice v řádu miliard, případy, o kterých budeš mluvit v televizi, nebo přípravu změn zákonů, které budou mít systémový dopad. Přidej se do ostravského týmu Frank Bold Advokáti!

  • Staň se HRist(k)ou Franka Bolda

   Měň svět z HR! Pojď se podílet na práci organizace, pro kterou je na prvním místě dopad toho, co dělá. Smysluplný byznys, protikorupční opatření, férové řízení firem – i ty můžeš svou prací přispět k tomu, aby se věci kolem nás pozitivně měnily. Protože lidi v týmu jsou základem všech úspěchů. A v HR je to všechno o lidech.

  • Produkční a koordinátor/ka kampaní Rekonstrukce státu

   Dává ti smysl, co dělá Rekonstrukce státu? Chceš svojí prací přispět k ochraně demokracie, omezování korupce a lepšímu fungování státní správy v Česku? Jsi organizační a produkční talent, dokážeš s úsměvem domluvit, vyjednat a zařídit cokoliv? Láká tě podílet se na kampaních v rámci velkého neziskového projektu? Staň se součástí týmu Franka Bolda a pojď s námi rekonstruovat stát.

  • Přidej se do týmu Frank Bold Advokátů

   Baví tě právo, chceš ho dělat opravdu dobře a přitom ti záleží na tom, pro jaké klienty a na jakých kauzách pracuješ? Pojď se s námi podílet na zajímavých projektech a případech, které mají pozitivní dopad – ať už jde o obchodování s “čistou” elektřinou, inovativní developerské projekty, spolupráci s obcemi nebo přípravu změn zákonů.

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.