Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dej své práci nový smysl. Pojď společně s námi konstruktivně měnit svět kolem nás. Připoj se k organizaci, které záleží na dopadu její práce i rozvoji celého týmu.


  Jak se u nás pracuje?

  Nevidíš svou pozici?

  Pravidelně posíláme přehled aktualit včetně volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.
  Přihlas se k odběru našeho newsletteru.

  • Advokát(ka): stavební právo & právo životního prostředí

   Zajímá tě stavební právo, udržitelný development a územní plánování? Máš s těmito oblastmi alespoň okrajové zkušenosti a chceš se jim věnovat naplno? Jestli tě advokacie baví a rád/a dodáváš klientům kvalitní služby, rozšiř náš pražský tým Frank Bold Advokáti, a dej tak své práci nový směr!

  • Advokát, advokátka: real estate a korporátní právo

   Baví tě advokacie? Je pro tebe důležité poskytování kvalitních a užitečných služeb? Zajímáš se o oblasti, jako je real estate a development, nebo korporátní právo? U nás můžeš pracovat na velkých projektech v týmu lidí, kteří právem mění svět. Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej své práci nový směr.

  • Senior ESG konzultant ve Frank Bold Advisory

   Myslíš to s ESG vážně a chceš být součástí týmu s největší expertízou v ESG, taxonomii a nefinančním reportingu? U nás můžeš využít své know-how k pozitivní transformaci celého byznysu.

  • Koncipient / koncipientka ve Frank Bold Advokáti

   Posilujeme náš tým zaměřený na stavební právo, územní plánování a právo životního prostředí. Do Brna hledáme skvělé právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla pozitivní dopad. Nastartuj svou kariéru smysluplně v advokátním týmu Frank Bold.

  • Účetní

   Máš už zkušenosti s účetnictvím a chceš se mu věnovat v organizaci, pro kterou je na prvním místě smysl toho, co dělá? Přemýšlíš v práci o tom, jak dělat věci lépe a efektivněji? Chceš být součástí týmu, kde jsou nové nápady vítané? Možná pak hledáme právě tebe - pojď své účetní znalosti a zkušenosti využít v našem finančním týmu Frank Bold!

  • HR stáž: výběrová řízení

   Zajímáš se o HR, lidské zdroje či psychologii práce? Chceš už během studia získat příležitost dozvědět se více o výběrových řízení a sbírat reálné zkušenosti z praxe? Pokud chceš svou prací přispívat k fungování a rozvoji advokátní kanceláře i veřejně prospěšných projektů, u nás máš příležitost! Přihlas se na HR stáž a pojď nám pomoct hledat nové posily do Frank Bold.

  • Právník/právnička: obnovitelná a komunitní energetika

   Máš chuť společně s námi vymýšlet a prosazovat (nejen) právní cesty, jak podporovat inovace v oblasti energetiky? Transformace energetiky je pro tebe důležité téma a chceš se zapojit do řešení? Vnímáš komunitní energetiku jako dobrý krok vpřed a hledáš práci, která má fakt smysl? Pojď s námi posunout energetiku z minulosti do budoucnosti – staň se součástí veřejného prospěšného projektu a nakoukni do advokátní kanceláře Frank Bold!

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.