Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dej své práci nový smysl. Pojď společně s námi konstruktivně měnit svět kolem nás. Připoj se k organizaci, které záleží na dopadu její práce i rozvoji celého týmu.


  Jak se u nás pracuje?

  Nevidíš svou pozici?

  Pravidelně posíláme přehled aktualit včetně volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.
  Přihlas se k odběru našeho newsletteru.

  • Stavební právo, development, životní prostředí: advokát, koncipient

   S klienty realizujeme ambiciózní a inovativní projekty. Chceš i ty spolupracovat v týmu lidí, kteří právem mění svět? Máme pro tebe příležitost - pojď se podílet na udržitelném rozvoji českého území, buď Frank Bold.

  • Veřejné právo, obnovitelné zdroje: advokát

   Chceš být u tvorby budoucnosti a držet prst na tepu doby? Pokud tě oslovují témata, jako jsou obnovitelné zdroje energie nebo komunitní energetika, v týmu Frank Bold Advokáti máš teď příležitost, i pokud ještě přímo v energetice nemáš praxi!

  • Analytik a konzultant: udržitelný byznys a ESG

   Chceš smysluplně uvádět do byznys praxe EU legislativu týkající se ESG, udržitelnosti a klimatické tranzice? Právě teď máš příležitost přidat se do týmu Frank Bold Advisory. Jako náš konzultant/konzultantka můžeš dodávat špičkovou službu a měnit svět.

  • Soukromé právo: advokát se zapojením do managementu týmu

   Využij příležitost pozitivně ovlivňovat chod kanceláře a dále rozvíjet svou právní expertízu v soukromém právu. Umíš si práci a procesy zkoordinovat, baví tě práce s lidmi a rád/a věci posouváš? Staň se parťákem vedoucímu advokátovi jednoho z našich advokátních týmů.

  • PR specialista/specialistka se zaměřením na ESG témata

   Práce s textem tě baví a umíš srozumitelně předávat i odborná témata? Už máš PR zkušenosti, na kterých můžeš stavět, a chceš se věnovat projektům s pozitivním dopadem na společnost? Ať už se o udržitelnost a ESG zajímáš nebo máš chuť se do těchto témat více ponořit, u nás ti nabídneme zázemí špičkových expertů pro uplatnění svých dovedností. Staň se součástí našeho PR a marketingového týmu a podílej se na PR práci pro naše klienty i pro náš interní ESG tým.

  • PR specialista a tiskový/á mluvčí

   Víš, co novináři potřebují a umíš jim to dodat? Baví tě media relations a tvorba poutavých textů, jejich psaní, editace i finální úpravy? Ve Frank Bold pracujeme na spoustě zajímavých věcí, ať už jde o advokátní služby, veřejně prospěšné projekty nebo poradenství, vždy nám jde o dopad našich aktivit. Chceš se podílet na tom, aby se o našich činnostech vědělo? Přidej se do týmu, buď Frank Bold.

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.