Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


  Jak se u nás pracuje?

  Žádná vhodná pozice?

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Advokát/ka se specializací na obchodní právo

   Chceš pomáhat podnikatelům nebo samosprávám dělat správná rozhodnutí? Baví Tě smlouvy, korporátní právo nebo řešení obchodních sporů? Lákají Tě nová témata, i ta dosud neprobádaná, jako třeba klimatické dluhopisy (green bondy)? Pojď s námi poskytovat skvělé služby našim klientům v nejvyšším etickém standardu. Staň se součástí Frank Bold Advokáti.

  • Koncipient/ka: soukromé právo

   Chceš na sobě pracovat, expertně růst a pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci? Baví nebo láká Tě advokacie? Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a hledáš cesty, jak jich dosáhnout? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti.

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.