Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


  Jak se u nás pracuje?

  Žádná vhodná pozice?

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Advokát(ka) / Vedoucí týmu v advokátní kanceláři

   Chceš vést tým lidí, kromě práva se věnovat i managementu a podílet se na řízení a rozvoji kanceláře? Chceš poskytovat kvalitní právní služby klientům, zajímá tě advokátní práce, která pomáhá hledat nová řešení a inovace? Lákají tě ambiciózní vize, zapojení do vytváření strategie a zkoušení nových příležitostí? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti!

  • Advokát(ka) / koncipient(ka) – stavební právo a development

   Správní a stavební právo nás baví! Díky němu můžeme pomáhat developerům umisťovat plánované záměry férově, odpovědně a s respektem k danému území nebo obcím lépe připravovat kvalitní územní plány. Přidej se do týmu právníků Frank Bold Advokáti a pojď s námi měnit svět právem.

  • Koordinátor / koordinátorka expertizy Rekonstrukce státu

   Dává ti smysl, co dělá Rekonstrukce státu? Chceš využít své schopnosti a nadšení, abys pomohl/a změnit prostředí v ČR směrem k transparentnosti a snížení korupce? Chceš se zapojit do smysluplného lobbingu? Jestli tě láká kombinace koordinační a expertní práce, staň se součástí týmu Franka Bolda a pojď s námi rekonstruovat stát.

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.