Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


  Jak se u nás pracuje?

  Žádná vhodná pozice?

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Pojď do Franka na HR stáž

   Chceš se už při škole stát součástí HR týmu a získat cenné zkušenosti z praxe? Chceš svojí prací přispívat k rozvoji a podpoře týmu Franka Bolda, aby dopad naší práce byl co největší, ať už jde o veřejně prospěšné projekty nebo právní služby naší advokátní kanceláře?

  • Advokát/ka, koncipient/ka: soukromé a veřejné právo, energetika

   Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům užitečnými a smysluplnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je obnovitelná energie, i když v nich nutně nemáš praxi? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr.

  • Analytik/Analytička: EU standardy pro transparentní byznys

   Chceš ovlivnit zásadní strategii EU týkající se byznysu, udržitelnosti a klimatické změny? Láká Tě kombinace environmentální a ekonomické perspektivy? Chceš pomoct dobře nastavit evropský rámec, podle kterého budou firmy informovat o své udržitelnosti a investoři financovat jejich transformaci? Přidej se do mezinárodního týmu, který vede celoevropskou iniciativu podílející se na vývoji této strategie. Staň se součástí Frank Bold!

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.