Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dej své práci nový smysl. Pojď společně s námi konstruktivně měnit svět kolem nás. Připoj se k organizaci, které záleží na dopadu její práce i rozvoji celého týmu.


  Jak se u nás pracuje?

  Nevidíš svou pozici?

  Pravidelně posíláme přehled aktualit včetně volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.
  Přihlas se k odběru našeho newsletteru.

  • Stavební právo, development, životní prostředí: advokát, koncipient

   S klienty realizujeme ambiciózní a inovativní projekty. Chceš i ty spolupracovat v týmu lidí, kteří právem mění svět? Máme pro tebe příležitost - pojď se podílet na udržitelném rozvoji českého území, buď Frank Bold.

  • Real estate a korporátní právo: advokát

   Baví tě advokacie? Je pro tebe důležité poskytování kvalitních a užitečných služeb? Zajímáš se o oblasti, jako je real estate a development, nebo korporátní právo? U nás můžeš pracovat na velkých projektech v týmu lidí, kteří právem mění svět. Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej své práci nový směr.

  • Právnička/právník: obnovitelná a komunitní energetika

   Máš chuť společně s námi vymýšlet a prosazovat (nejen) právní cesty, jak podporovat inovace v oblasti energetiky? Transformace energetiky je pro tebe důležité téma a chceš se zapojit do řešení? Vnímáš komunitní energetiku jako dobrý krok vpřed a hledáš práci, která má fakt smysl? Pojď s námi posunout energetiku z minulosti do budoucnosti – staň se součástí veřejného prospěšného projektu a nakoukni do advokátní kanceláře Frank Bold!

  • Veřejné právo, obnovitelné zdroje: advokát

   Chceš být u tvorby budoucnosti a držet prst na tepu doby? Pokud tě oslovují témata, jako jsou obnovitelné zdroje energie nebo komunitní energetika, v týmu Frank Bold Advokáti máš teď příležitost, i pokud ještě přímo v energetice nemáš praxi!

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.