Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


  Jak se u nás pracuje?

  Žádná vhodná pozice?

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Senior koncipient/ka, Advokát/ka: development, stavební právo

   Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům kvalitními a užitečnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je development, real estate, udržitelné stavitelství, územní plánování? Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr.

  • Advokát/ka ve Frank Bold Advokáti

   Zajímá Tě, co děláme? Pro šikovné právníky a právničky, kteří chtějí měnit svět s námi, máme v týmu vždy místo!

  • Koncipient(ka) ve Frank Bold Advokáti

   Láká tě soukromé právo, veřejné právo, nebo třeba právo energetické? Rozšiřujeme všechny naše týmy a hledáme skvělé začínající právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla dopad! Dlouhodobě spojujeme právní služby s veřejně prospěšnými projekty. Pojď do toho s námi, přidej se do advokátního týmu Frank Bold!

  • Junior fundraiser/ka

   Chceš zajímavou práci s dopadem, baví tě psaní a komunikace s lidmi? Chceš se rozvíjet ve fundraisingu, pokud už nějaké zkušenosti máš, nebo naopak získat úplně nové zkušenosti? Pojď se potkávat s inspirativními lidmi, kteří realizují řadu společensky prospěšných projektů, jako je Rekonstrukce státu!

  • Právní stáž ve veřejně prospěšných týmech

   Chceš už během školy sbírat zkušenosti z právní praxe a zároveň dělat něco, co ti dává smysl? Záleží ti na dobře odvedené práci, máš chuť se rozvíjet a lákají tě smělé projekty zasazující se o pozitivní změny ve společnosti? Přidej se do našeho týmu právních stážistů. Měníme svět právem – od lokálních kauz, přes české zákony, po Brusel. Pojď do toho a tvoř s námi Franka Bolda.

  • Expertní práce ve veřejném zájmu a komunikace s politiky

   Zajímáš se o veřejné dění, politiku a legislativu? Dokážeš zpracovat kvalitní odbornou analýzu a zároveň její výsledky srozumitelně představit? Chceš dostat příležitost jednat s politiky, láká tě lobbing ve veřejném zájmu? Staň se součástí týmu Frank Bold!

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.