Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Frank Bold Advokáti prosazují do nového stavebního zákona pozitivní změny

Proč jsme se rozhodli zapojit se do tvorby nového stavebního zákona.

Od nového stavebního zákona si mnozí slibují řadu pozitivních změn, které by měly pomoci k řešení současného neudržitelného stavu stavebního práva. Zároveň zákon vyvolává řadu otázek, kontroverzí a sporů - od nestandardního procesu pořizování zákona po všechny limity a rizika, které jeho rekodifikovaná verze má a bude mít. 

Frank Bold vstoupil do procesu tvorby zákona s...

Pokračovat ve čtení

Aktuálně Michaela Žůrková

Frank Bold Advokáti zvou na seminář věnovaný kontrolám překompenzací

Frank Bold Advokáti a PwC Vás zvou na seminář zaměřený na aktuální novinky týkající se kontrol překompenzace obnovitelných zdrojů energie, které přináší návrh novely  zákona č. 165/2012 Sb., o podporovaných zdrojích energie a o změně některých zákonů (ZPOZE).

Aktuálně Michaela Žůrková

Ostravská pobočka se stěhuje na novou adresu

Naše ostravská pobočka se stěhuje na novou adresu. Nově nás přibližně od poloviny října najdete na adrese Palác Savoy, Zámecká 20, 702 00, Ostrava. Kolegové už zdraví z nových kanceláří a těší se na vaši návštěvu. :)  

Občan 2.0 Michal Kuk

Ukončujeme program Partner 2.0 - mission complete

Po 8 letech úspěšného fungování jsme se rozhodli ukončit program Partneři 2.0. A to proto, že splnil svůj účel: partnerské organizace náš již téměř nepotřebují. Za dobu fungování programu načerpaly takové právní know-how, že si v běžných právních otázkách buď poradí samy, nebo se naopak angažují v komplexních případech, které přesahují možnosti našeho bezplatného právního servisu. 

Aktuálně Laura Haiselová

Elektrárně Chvaletice neprošlo navýšení emisí do Labe. Krajský úřad musí žádost posoudit důkladněji, rozhodlo MŽP

Ministerstvo životního prostředí dalo za pravdu našemu odvolání proti změně integrovaného povolení Elektrárny Chvaletice. Krajský úřad Pardubického kraje bude muset znovu rozhodnout, zda povolí navýšení emisí rtuti a dalších znečišťujících látek z elektrárny. Napodruhé ale bude muset zohlednit připomínky České inspekce životního prostředí, přizvat do řízení také spolky a obce a bude se muset řádně zabývat vlivem emisí na lidské zdraví a životní prostředí.

Starší články

RSS