Návrh evropských ESG standardů je zveřejněný, pracovali na něm i experti z Frank Bold

Evropské firmy už mohou nahlédnout do návrhu standardů pro reporting o udržitelnosti, podle kterých budou v příštích letech reportovat. Návrh vypracovala projektová pracovní skupina za účasti dvou zástupců Frank Bold - vedoucího sekce odpovědných firem Filipa Gregora a Joanne Houston z bruselské kanceláře Frank Bold. Oba experti se budou na vývoji standardů pro reporting o udržitelnosti dále podílet v rámci nově vzniklé...

Pokračovat ve čtení

Aktuálně Ondřej Janků

Evropské versus globální požadavky na ESG data. Jak se liší a co znamenají pro byznys?

Chaotické prostředí ESG reportingu bez jednotných pravidel pro zveřejňování informací o udržitelnosti by měly brzy nahradit společné reportovací standardy. Na jejich vývoji pro EU pracuje Evropská komise prostřednictvím organizace EFRAG. Jelikož ale ESG data vyžadují investoři po celém světě, chystají se standardy pro reporting o udržitelnosti také na globální úrovni. Jaké jsou mezi vznikajícími kritérii rozdíly? A jaký dopad budou mít na firmy?

Aktuálně Diana Huslíková

Deň s koordinátorkou stážistov vo Frank Bold

Ahoj, som Diana a už dva roky stážujem vo Frankovi v HR tíme. Ideou stážistického programu u nás je to, aby stážisti získavali nielen skúsenosti cez prácu, ktorú u nás robia, ale aby sa zároveň navzájom obohacovali a spoznali sa naprieč Frankom. Stážisti sú u nás súčasťou tímu a nebojíme sa im predávať väčšiu zodpovednosť. Preto je stážistickou rolou aj koordinácia ostatných stážistov. 

Aktuálně David Povolný

Legislativa od expertů Frank Bold boduje v anketě Zákon roku

Hned dva zákony, na kterých pracovali a prosazovali je experti Frank Bold, uspěly v anketě Zákon roku. První místo získal nový stavební zákon, na němž se autorsky podíleli právníci Frank Bold Advokáti Pavel Černý a Petra Bouda a jehož cílem je zrychlit a zefektivnit výstavbu v Česku. Třetí místo má novela zákona o soudech zavádějící povinné online zveřejňování rozsudků, kterou připravovali a prosazovali odborníci Frank Bold v rámci Rekonstrukce státu.

Z médií Pavla Hloušková

Právnička Frank Bold shrnuje kauzu Turów v pořadu Nedej se České televize

Dohoda uzavřená mezi českou a polskou vládou ohledně dolu Turów českou vodu neochrání, což potvrdila i sama ministryně životního prostředí Anna Hubáčková. Přehledné shrnutí kauzy polského dolu Turów včetně aktuálního vyjádření právničky Petry Kalenské můžete shlédnout v pořadu Nedej se na webu České televize.

Starší články

RSS