Naše témata

BOLD FUTURE: Vzděláváme v udržitelnosti

Do českého prostředí přichází sílící světový trend udržitelnosti. Požadavky kladené na stavitelství i energetiku začínají upřednostňovat řešení odpovědná k lidem a životnímu prostředí nejen v souvislosti s novými technologiemi, ale také s ohledem na environmentální krizi. Přicházíme proto s vizí nazvanou BOLD FUTURE a sérií vzdělávacích webinářů a online konferencí zaměřených na témata a oblasti, v nichž lze udržitelnost využít.

Prozkoumat téma

Aktuálně Dohoda na nových pravidlech EU pro...

Měníme udržitelné podnikání

Pomáháme firmám naplňovat a rozvíjet jejich vize, identifikovat rizika a příležitosti v jejich dopadech na společnost, lidská práva a životní prostředí. Zlepšujeme prostředí pro odpovědné podnikání.

Prozkoumat téma ›

Hájíme právo dýchat čistý vzduch

Proč musíme dýchat nejšpinavější vzduch v Evropě? Proč má 30 procent dětí z Ostravy Radvanic bronchiální astma? Proč mají děti na Ostravsku a Karvinsku už od narození poškozenou imunitu?

Prozkoumat téma ›

Rekonstrukce státu

Největší lobbistická akce veřejnosti. Prosadili jsme 5 protikorupčních zákonů, které systematicky omezují příležitosti ke korupci. Nyní je zavádíme do praxe, bráníme je před pokusy o výjimky a hlídáme mantinely demokracie.

Prozkoumat téma ›

Podporujeme obnovitelné zdroje energie

Urychlujeme nástup nového ekonomického sektoru založeného na inovacícha technologickém rozvoji, který přináší kvalitní pracovní místa a řešení bezpečnostních a environmentálních rizik. 

Prozkoumat téma ›

Podporujeme demokracii zdola

Svobodu a demokracii, která nám umožňuje v České republice spokojeně žít, pracovat a podnikat, nebereme jako samozřejmost.

Prozkoumat téma ›

Poskytujeme advokátní služby

Propojujeme podnikání se společensky prospěšnými cíli. Ročně poskytujeme advokátní služby stovkám klientů v řadě oblastí práva. Zakládáme si na tom, že s lidmi jednáme otevřeně a přímo. Neschováváme se za složitou právnickou terminologii a klientům navrhujeme jen takové úkony, u kterých sami věříme, že vedou k řešení.

Prozkoumat téma ›