Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Frank Bold Students

Aktuálně: Aktuálně probíhá výběrové řízení na stáž do našich neziskových a podpůrných týmů (PR a marketing, HR, obchodní rozvoj, neziskové projekty). Více informací v inzerátu zde. Nově hledáme i studentskou posilu do našeho finančního týmu - více zde. Uzávěrky přihlášek jsou do 27. 2. 2019. Výběrové řízení do právní stáže otevřeme ve druhé půlce dubna 2019. Informace se objeví na tomto webu a na Facebooku.

Stážisti jsou u nás vítáni! Nezáleží na tom, jestli jsi student/ka práv nebo jiného oboru. Na stáži ve Frank Bold jsou vítáni všichni mladí, nadšení lidé, kteří mají chuť a odhodlání měnit svět (nejen) právem. Máme roční program stáže pro studenty vysokých škol právních i jiných oborů. Ročně u nás stáž absolvuje 20-25 studentů. Stážisti se zapojují do našich veřejně prospěšných aktivit, podpory klientů i vnitřního chodu Franka.

    

              Jsem student/ka práv                            Jsem student/ka jiného oboru

 

Zajímá tě, kdo jsme a jak se ve Frank Bold pracuje? Podívej se na videa a náš profil na COCUMA.

Sdílíš naše hodnoty a pohled na svět? Chceš dělat věci, které mají reálný dopad? Přihlas se k nám na stáž a staň se součástí Franka Bolda.

 

Máš dotaz, na který jsi tu nenašel/a odpověď? Napiš na koordinator@frankbold.org.

 

             

 

  

Brožura
Právní stáž

Stáhněte si aktuální brožuru

Stáhnout

Stáž pro mě představovala tu nejlepší cestu, jak přenést kupu teorie získanou studiem do praxe. Zároveň jsem pochopila, že právo se dá dělat opravdu poctivě a může lidem pomoci k prosazování nejenom jejich vlastních zájmů.

Simona Majdová, absolventka stáže, právnička

Další reference
Jako studentovi humanitního oboru pro mě stáž ve Frank Bold představuje skvělou příležitost pracovat na smysluplných projektech společně se získáním vhledu do možná složitého, ale úžasného světa práva.

Jakub Hadaš, stážista, student sociologie

Výborně zorganizovaná stáž s lidským přístupem, kde máte možnost vyzkoušet si různorodou práci a samostatně se rozvíjet, ale zároveň v nejistotě máte na koho se obrátit.

Kristýna Zahálková, stážistka, studentka práv

Ve Frank Bold neplníš úkoly proto, že to po tobě chce šéf, který sedí na vrcholu korporátní pyramidy. Děláš to proto, že máš radost, když můžeš někomu pomoct a má to smysl.

Jana Hajdučková, stážistka, studentka práv

Pomáhat reálným lidem s reálnými kauzami, způsobem, za kterým si můžu stát. Práce pro perspektivní organizaci, které jde o víc, než o vlastní zisk.

Vincenc Bouček, absolvent stáže, právník