Frank Bold Students

Aktuálně máme spoustu skvělých stážistů a žádné další studentské posily nehledáme. Ale co není, může být. Pokud chceš, abychom ti dali vědět, až vypíšeme další studentskou pozici, přihlas se k odběru newsletteru zde.

Stážisti jsou u nás vítáni! Nezáleží na tom, jestli jsi student/ka práv nebo jiného oboru. Na stáži ve Frank Bold jsou vítáni všichni mladí, nadšení lidé, kteří mají chuť a odhodlání měnit svět (nejen) právem. Máme roční program stáže pro studenty vysokých škol právních i jiných oborů. Ročně u nás stáž absolvuje 20-25 studentů. Stážisti se zapojují do našich veřejně prospěšných aktivit, podpory klientů i vnitřního chodu Franka.

 

Jsem student/ka práv                      Jsem student/ka jiného oboru

Zajímá tě, kdo jsme a jak se ve Frank Bold pracuje? Podívej se na videa a náš profil na COCUMA. Sdílíš naše hodnoty a pohled na svět? Chceš dělat věci, které mají reálný dopad? Přihlas se k nám na stáž a staň se součástí Franka Bolda.

Chceš, abychom ti dali vědět, když vypíšeme výběrové řízení na stážisty?

>>>> Zapiš se k odběru našeho newsletteru

Máš dotaz, na který jsi tu nenašel/a odpověď? Napiš na students@frankbold.org.

Zrovna nenabíráme?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Dejte mi vědět

Ve Frank Bold neplníš úkoly proto, že to po tobě chce šéf, který sedí na vrcholu korporátní pyramidy. Děláš to proto, že máš radost, když můžeš někomu pomoct a má to smysl.

Jana Hajdučková, absolventka stáže, studentka práv

Další reference
Jako studentovi humanitního oboru pro mě stáž ve Frank Bold představuje skvělé spojení práce na smysluplných projektech a získání vhledu do možná složitého, ale úžasného světa práva.

Jakub Hadaš, absolvent stáže, student sociologie

Pomáhat reálným lidem s reálnými kauzami, způsobem, za kterým si můžu stát. Práce pro perspektivní organizaci, které jde o víc, než o vlastní zisk.

Vincenc Bouček, absolvent stáže, právník

Výborně zorganizovaná stáž s lidským přístupem, kde máte možnost vyzkoušet si různorodou práci a samostatně se rozvíjet, ale zároveň v nejistotě máte na koho se obrátit.

Kristýna Zahálková, absolventka stáže, právnička

Stáž pro mě představovala tu nejlepší cestu, jak přenést kupu teorie získanou studiem do praxe. Zároveň jsem pochopila, že právo se dá dělat opravdu poctivě a může lidem pomoci k prosazování nejenom jejich vlastních zájmů.

Simona Majdová, absolventka stáže, právnička