Frank Bold Students

Aktuálně nemáme otevřené žádné výběrové řízení do stáže. Pokud chceš, abychom ti dali vědět, až vypíšeme další studentskou pozici, přihlas se k odběru newsletteru zde.


Co se děje na stáži?

Stážisti jsou u nás vítáni! Nezáleží na tom, jestli jsi student/ka práv nebo jiného oboru. Na stáži ve Frank Bold jsou vítáni všichni mladí, nadšení lidé, kteří mají chuť a odhodlání měnit svět (nejen) právem. Máme roční program stáže pro studenty vysokých škol právních i jiných oborů. Ročně u nás stáž absolvuje 20-25 studentů. Stážisti se zapojují do našich veřejně prospěšných aktivit, podpory klientů i vnitřního chodu Franka

Jsem student/ka práv  

 

Jsem student/ka jiného oboru

  • Zajímá tě, kdo jsme a jak se ve Frank Bold pracuje? Podívej se na videa a náš profil na COCUMA
  • Sdílíš naše hodnoty a pohled na svět? Chceš dělat věci, které mají reálný dopad? Přihlas se k nám na stáž a staň se součástí Franka Bolda.

Odebírej newsletter

Stáž na Instagramu

Máš dotaz, na který jsi tu nenašel/a odpověď? Napiš na students@frankbold.org.

Zrovna nenabíráme?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Dejte mi vědět

Stáž je praktická, člověk má často pocit, že se mu podaří přispět k reálné změně. Ve Frankovi je skvělá atmosféra, máme mentory, kteří nám rádi pomáhají, na žádný právní problém nejsme sami.

Jan Martinek, absolvent stáže, student práv

Další reference
Stáž ve Frank Bold mi dala naději, že jsem se při výběru školy možná nakonec nespletla. Znamená pro mě práci na smysluplných projektech s partou skvělých lidí.

Iveta Kvardová, absolventka stáže studentka práv

Stáž mi dala jiný pohled na právo, nadchlo mě, že právnická činnost může být tak různorodá. "Praskla" mi bublina, ve které jsem žila, díky stáži vím, že se po studiu můžu vydat různými směry.

Zuzana Malá, absolventka stáže, studentka práv

Mohl jsem si vyzkoušet, jak vypadá práce enviromentálního právníka a to navíc na případech, které patří v Česku k těm nejdůležitějším, jako je například Turów.

Vavřinec Dudek, absolvent stáže, právník

Pracovala jsem například na expertní analýze obstrukcí v PSPČR nebo lobbingovému podkladu k emisním povolenkám. Úkoly jsem si vybírala sama, takže jsem se zlepšovala v tom, co mě nejvíc zajímá a baví.

Johana Žižáková, absolventka stáže, studentka práv