Frank Bold Students

Aktuálně: Aktuálně probíhá výběrové řízení na IT stážistu či stážistku do našeho týmu pro online poradenství a inovace. Více informací v inzerátu zde. Uzávěrka přihlášek je 10. 4. 2019. Pro studenty práv: Výběrové řízení do právní stáže otevřeme ve druhé půlce dubna 2019. Informace se objeví na tomto webu a na Facebooku.

Stážisti jsou u nás vítáni! Nezáleží na tom, jestli jsi student/ka práv nebo jiného oboru. Na stáži ve Frank Bold jsou vítáni všichni mladí, nadšení lidé, kteří mají chuť a odhodlání měnit svět (nejen) právem. Máme roční program stáže pro studenty vysokých škol právních i jiných oborů. Ročně u nás stáž absolvuje 20-25 studentů. Stážisti se zapojují do našich veřejně prospěšných aktivit, podpory klientů i vnitřního chodu Franka.

  

 

Zajímá tě, kdo jsme a jak se ve Frank Bold pracuje? Podívej se na videa a náš profil na COCUMA.

Sdílíš naše hodnoty a pohled na svět? Chceš dělat věci, které mají reálný dopad? Přihlas se k nám na stáž a staň se součástí Franka Bolda.

Chceš, abychom ti dali vědět, když vypíšeme výběrové řízení na stážisty? Zapiš se k odběru našeho newsletteru>>>

Máš dotaz, na který jsi tu nenašel/a odpověď? Napiš na koordinator@frankbold.org.

 

             

 

  

Brožura
Právní stáž

Stáhněte si aktuální brožuru

Stáhnout

Pomáhat reálným lidem s reálnými kauzami, způsobem, za kterým si můžu stát. Práce pro perspektivní organizaci, které jde o víc, než o vlastní zisk.

Vincenc Bouček, absolvent stáže, právník

Další reference
Jako studentovi humanitního oboru pro mě stáž ve Frank Bold představuje skvělé spojení práce na smysluplných projektech a získání vhledu do možná složitého, ale úžasného světa práva.

Jakub Hadaš, stážista, student sociologie

Stáž pro mě představovala tu nejlepší cestu, jak přenést kupu teorie získanou studiem do praxe. Zároveň jsem pochopila, že právo se dá dělat opravdu poctivě a může lidem pomoci k prosazování nejenom jejich vlastních zájmů.

Simona Majdová, absolventka stáže, právnička

Ve Frank Bold neplníš úkoly proto, že to po tobě chce šéf, který sedí na vrcholu korporátní pyramidy. Děláš to proto, že máš radost, když můžeš někomu pomoct a má to smysl.

Jana Hajdučková, stážistka, studentka práv

Výborně zorganizovaná stáž s lidským přístupem, kde máte možnost vyzkoušet si různorodou práci a samostatně se rozvíjet, ale zároveň v nejistotě máte na koho se obrátit.

Kristýna Zahálková, stážistka, studentka práv