Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k silné a rychle se rozvíjející organizaci, která s vámi bude vždycky jednat jako s osobností a zapojí vás do řízení.


Jak se u nás pracuje?

Žádná vhodná pozice?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o volných pracovních pozicích.

  • Koncipient / koncipientka ve Frank Bold advokáti

    Chceš se jako budoucí advokát nebo advokátka skvěle orientovat jak v občanském zákoníku, tak ve správním řádu a stavebním nebo energetickém zákonu? Chceš přispět k tomu, aby byly developerské projekty v území odpovědnější, energetika udržitelnější nebo aby obce připravovaly kvalitní územní plány? Můžeš! Právě tě hledáme. Přidej se do týmu advokátní kanceláře Franka Bolda.

  • Office manažer/ka a podpora týmu Rekonstrukce státu

    Dává ti smysl, co dělá Rekonstrukce státu? Chceš se stát oporou Frankova rekonstrukčního týmu a pravou rukou jeho vedoucího? Jestli umíš držet procesy, dokážeš pracovat s lidmi i čísly, staň se součástí týmu Franka Bolda a pojď s námi rekonstruovat stát!

Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

Co děláme?

Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.