Přihlásit k newsletteru

Tři roky na stáži: Frank představuje přesně ty hodnoty, pro které chceš pracovat

Stáž Karolína Umová

Sára Wranová strávila na stáži ve Frank Bold Advokáti téměř tři roky. V rozhovoru bilancuje, čím pro ni stáž byla, v čem se zdokonalila a co bylo naopak těžké. Vysvětluje také, proč na stáži, která obvykle trvá rok, zůstala tak dlouho.

Sáro, na stáži ve Frankovi trávíš už třetí rok. Co tě motivovalo k tomu, zůstat tak dlouho?

Jsem člověk, který když najde místo, kde je mu dobře, nemá úplně potřebu to měnit. Není to ale tak, že bych ve Frankovi pokračovala ze setrvačnosti. Cítila jsem se být jeho součástí. Jediné,...

Pokračovat ve čtení

Aktuálně Karolína Gyurovszká, Frank Bold

Jak Česko ovlivní energetickou budoucnost Evropy?

V Bruselu se schyluje ke klíčovému jednání o energetické budoucnosti Evropy. Takzvaný trialog, neboli jednání mezi Evropskou komisí, Radou a Parlamentem o nové podobě směrnice o obnovitelných zdrojích se chystá už 29. března. Hlavní otázkou přitom bude “Jaký má být podíl obnovitelných zdrojů (OZE) na výrobě energie v roce 2030?” Řešit se ale budou i opatření vedoucí k naplnění tohoto cíle - povolovací procesy, připojování k síti nebo postavení malých výrobců a energetických komunit.

Z médií Pavla Hloušková

Petra Kalenská pro iDnes.cz ke kauze Turów: Polsko poškozuje nejen lidi z druhé strany hranic, ale i vlastní obyvatele

Polsko rozhodlo, že těžba v dole Turów může pokračovat až do roku 2044, argumentují například zlepšením makroekonomických ukazatelů či novými pracovními místy.

Aktuálně Filip Gregor

První ucelený návod na ESG reporting podle EU standardů. Frank Bold se podílel na tvorbě unikátních guidelines

Zorientovat se v pravidlech evropského reportingu o udržitelnosti pomůže firmám nový unikátní návod, který pomohli vyvinout experti z Frank Bold pro Burzu cenných papírů Praha. Takzvané ESG Reporting Guidelines, které dnes burza představila, jsou prvním uceleným návodem pro reporting udržitelnosti podle nových EU standardů, které byly vydané teprve loni v listopadu.

Z médií Pavla Hloušková

Právnička Frank Bold Eliška Beranová pro Českou televizi o Lex OZE 2: průlomová novela umožní sdílení v obci i rodině

Návrh novely energetického zákona Lex OZE 2, která má za cíl právně ukotvit komunitní energetiku, představilo tento týden Ministerstvo průmyslu a obchodu. Jaká pozitiva novela přináší, kdo se díky ní bude moci do komunitní energetiky zapojit a co ohrožuje její platnost už od 1. ledna příštího roku přiblížila pro Českou televizi právnička Eliška Beranová.

Starší články

RSS