Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dej své práci nový smysl. Pojď společně s námi konstruktivně měnit svět kolem nás. Připoj se k organizaci, které záleží na dopadu její práce i rozvoji celého týmu.


  Jak se u nás pracuje?

  Nevidíš svou pozici?

  Pravidelně posíláme přehled aktualit včetně volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.
  Přihlas se k odběru našeho newsletteru.

  • Advokát(ka): stavební právo & právo životního prostředí

   Zajímá tě stavební právo, udržitelný development a územní plánování? Máš s těmito oblastmi alespoň okrajové zkušenosti a chceš se jim věnovat naplno? Jestli tě advokacie baví a rád/a dodáváš klientům kvalitní služby, rozšiř náš pražský tým Frank Bold Advokáti, a dej tak své práci nový směr!

  • Advokát, advokátka: real estate a korporátní právo

   Baví tě advokacie? Je pro tebe důležité poskytování kvalitních a užitečných služeb? Zajímáš se o oblasti, jako je real estate a development, nebo korporátní právo? U nás můžeš pracovat na velkých projektech v týmu lidí, kteří právem mění svět. Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej své práci nový směr.

  • Senior ESG konzultant ve Frank Bold Advisory

   Myslíš to s ESG vážně a chceš být součástí týmu s největší expertízou v ESG, taxonomii a nefinančním reportingu? U nás můžeš využít své know-how k pozitivní transformaci celého byznysu.

  • Koncipient / koncipientka ve Frank Bold Advokáti

   Posilujeme náš tým zaměřený na stavební právo, územní plánování a právo životního prostředí. Do Brna hledáme skvělé právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla pozitivní dopad. Nastartuj svou kariéru smysluplně v advokátním týmu Frank Bold.

  • Účetní

   Máš už zkušenosti s účetnictvím a chceš se mu věnovat v organizaci, pro kterou je na prvním místě smysl toho, co dělá? Přemýšlíš v práci o tom, jak dělat věci lépe a efektivněji? Chceš být součástí týmu, kde jsou nové nápady vítané? Možná pak hledáme právě tebe - pojď své účetní znalosti a zkušenosti využít v našem finančním týmu Frank Bold!

  • Advokát, advokátka: veřejné právo, obnovitelné zdroje

   Chceš být u tvorby budoucnosti a držet prst na tepu doby? Pokud tě oslovují témata, jako jsou obnovitelné zdroje energie nebo komunitní energetika, v týmu Frank Bold Advokáti máš teď příležitost, i pokud ještě přímo v energetice nemáš praxi!

  • IT stážista/stážistka: no-code nástroje, AI, automatizace

   Znáš základy Pythonu a zajímáš se o aktuální témata jako je AI a automatizace? Pojď rozvíjet své IT schopnosti, získej praxi a podílej se na správě a vývoji interních nástrojů pro organizaci, pro kterou je na prvním místě dopad toho, čemu se věnuje – ať už jde o služby advokátní kanceláře či veřejně prospěšné projekty Frank Bold!

  • Online marketing

   Máš už nějaké zkušenosti s platformovými systémy pro tvorbu webů, e-mailingy, grafikou a PPC reklamami a chceš se rozvíjet v marketingu dál? Baví tě práce s weby, databázemi a přemýšlíš, jak využít marketingové nástroje co nejefektivněji? Hledáš rozmanitou práci a možnost dostat se k zajímavým projektům? Právě takovou příležitost pro tebe máme - přidej se do PR a marketingového týmu Frank Bold a pojď s námi posouvat nejen přechod na nový vizuální styl a webovou prezentaci!

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.