Nabídka práce

 • Volná místa
 • Dej své práci nový smysl. Pojď společně s námi konstruktivně měnit svět kolem nás. Připoj se k organizaci, které záleží na dopadu její práce i rozvoji celého týmu.


  Jak se u nás pracuje?

  Nevidíš svou pozici?

  Pravidelně posíláme přehled aktualit včetně volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.
  Přihlas se k odběru našeho newsletteru.

  • Advokát(ka): stavební právo & development

   Zajímá tě development, stavební právo a územní plánování? Máš s těmito oblastmi zkušenosti? Jestli tě advokacie baví a rád/a dodáváš klientům kvalitní služby, rozšiř náš pražský tým Frank Bold Advokáti, a dej tak své práci nový směr!

  • Junior advokát/ka & management týmu

   Chceš s námi psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články? Přinášet klientům konstruktivní a užitečná řešení? Vedle dalšího růstu tvé právní expertízy a etických právních služeb uvítáš i příležitost zapojit se do koordinace zakázek a kapacit v týmu, přípravy nabídek pro klienty nebo klíčových procesů v kanceláři? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti.

  • Vedoucí týmu administrativní podpory

   Baví tě prostředí administrativní podpory, koordinace a vedení lidí? Umíš se svým týmem zajistit, aby věci hladce fungovaly, problémy se obratem vyřešily, o klienty bylo postaráno, kanceláře a administrativní procesy běžely jako namazaný stroj a kolegové vždy dostali pomocnou ruku? Staň se součástí Frank Bold!

  • Administrace péče o dárce a podpora managementu

   Chceš se přidat k týmu inspirativních lidí v rámci našeho společensky prospěšného projektu? Baví tě administrativa a komunikace s lidmi? Umíš udržovat pořádek v tabulkách a rád/a si převezmeš průběžnou komunikaci s dárci i kolegy z dalších týmů? Pokud hledáš smysluplnou práci na zkrácený úvazek, možná hledáme do týmu Frank Bold právě tebe!

  • Communications officer

   Are you tempted to use your skills to manage a podcast series with world leading experts? Do you have experience with managing social media and developing communication strategies for a non-profit organisation? Are you interested in participating in a project with European and global impact? Frank Bold is looking for a Communications officer. Become part of the Responsible Companies team working to strengthen corporate sustainability rules!

  Jste zvědaví, s kým budete pracovat? Seznamte se s naším týmem.

  Co děláme?

  Největší hodnotou jsou pro nás lidé a tým, který tvoří. Bez nadšených a inovativních spolupracovníků bychom nedosáhli úspěchu.

  Vytváříme proto podmínky, které umožňují a podporují týmovou spolupráci a neustálý profesní a lidský růst. Sdílíme mezi sebou znalosti, komunikujeme přímo a dáváme si konstruktivní zpětnou vazbu.