Petr Jelínek

Business Developer

"Práce pro Franka je pro mě logickým pokračováním mojí dosavadní profesní a osobní dráhy. Je pro mě příjemné pracovat s týmem kolegů, kteří jsou experty ve svém oboru a zároveň sdílí hodnoty otevřenosti, férovosti a poctivosti."

Petr má za sebou 20 let zkušeností v oblasti rozvoje obchodu, naposledy jako obchodní manažer pro Střední a Východní Evropu v nadnárodní strojírenské skupině. Ve Frank Bold má na starosti obchodní rozvoj a péči o zákazníky. Jeho cílem je, aby – s vědomím nejvyšší kvality služeb, které Frank Bold poskytuje – byl Frank Bold vždy tím právním expertem, který člověku přijde na mysl v případě, kdy potřebuje spolehlivého a dostupného právníka.
 
Mimo Franka Bolda Petr část svého pracovního času věnuje aktivitám v neziskovém sektoru; díky ucelenému psychoterapeutickému výcviku v rodinné terapii a díky zkušenostem v práci s rodinami procházejícími krizí poskytuje těmto rodinám podporu a posílení kompetencí, díky nimž překonávají a lépe zvládají náročné životní situace a události.

Petr Jelínek

zpět na celý tým