Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Sarah Chenoun

Communications officer

"Inspirací pro práci v oblasti podnikání a lidských práv ve Frank Bold je pro mě kreativita, integrita, inovace a vášeň, s nimiž se snažíme udržitelně řešit největší výzvy naší doby."

Sarah nastoupila do sekce Odpovědných firem Frank Bold v červnu 2023. Vede, navrhuje a realizuje její komunikační strategii. Má na starosti řízení strategie sociálních médií a vztahů s médii a koordinaci tvorby podcastu Frankly Speaking.

Sarah získala dvojí magisterský titul v oboru mezinárodních vztahů se specializací na řízení rizik v zemích globálního jihu a společenskou odpovědnost firem na Sciences Po Bordeaux a Autonomous University of Madrid.

Před svým angažmá ve Frank Bold pracovala jako projektová referentka pro neziskovou organizaci zaměřenou na rovnost příležitostí ve venkovských oblastech ve Francii a jako referentka pro komunikaci pro Kancelář pro prosazování spravedlivého obchodu v Bruselu. Na těchto předchozích pozicích získala zkušenosti s řízením projektů, médii, událostmi, komunikací v oblasti klimatu a znalosti o záležitostech EU a politikách udržitelnosti.

Ve volném čase ji najdete, jak vaří pro přátele a rodinu, chodí na hodiny jógy, do spinningového studia nebo začíná s nějakým novým koníčkem.

Sarah Chenoun

zpět na celý tým