Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • IT stážista/stážistka: no-code nástroje, AI, automatizace

  Znáš základy Pythonu a zajímáš se o aktuální témata jako je AI a automatizace? Pojď rozvíjet své IT schopnosti, získej praxi a podílej se na správě a vývoji interních nástrojů pro organizaci, pro kterou je na prvním místě dopad toho, čemu se věnuje – ať už jde o služby advokátní kanceláře či veřejně prospěšné projekty Frank Bold!


  Kdo jsme? 

  Frank Bold je expertní skupina sdružující mezinárodní tým více než sto odborníků s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě, Bruselu a Krakově. Právní expertízu propojujeme s poradenstvím v oblasti zelených financí, energetiky, public affairs a službami v public relations.

  Podívej se, jak se ve Frank Bold pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

  Co bude součástí IT stáže u nás a co se můžeš naučit? 

  • No-code nástroje. Dostaneš se u nás k implementaci no-code nástrojů. Je to tak skvělá příležitost osahat si nástroje pro zpracování dat, automatizaci, aj.
  • Dostaneš se do zákulisí vývoje a správy interních AI nástrojů!
  • Zapojíš se do automatizace procesů napříč organizací, a to hlavně skrz platformu Make. 
  • Budeš se podílet na zlepšování fungování stávajících a vývoji nových interních i externích online aplikací ve Frank Bold.

  Pokud jsi student/ka staneš  se součástí stážistického týmu složeného ze studentů různých oborů a získáš tak rozhled mimo IT oblast. Pokud nám bude spolupráce vzájemně fungovat a budeš se chtít zapojovat víc, rádi budeme hledat možnosti. Nemusíš být ale student, tato nabídka je vhodná i pro absolventy, rodiče na rodičovské dovolené, nebo kohokoli, kdo se zajímá o oblast IT.

  Zaujalo tě to? Super. Je to stáž právě pro tebe?

  • Máš základní znalosti (ne nutně zkušenosti) z tvorby online aplikací, ovládáš alespoň základy Pythonu a chceš vše využít v praxi, chceš se zlepšovat. Vše konkrétní tě naučíme!
  • Jsi samostatný/samostatná a je na tebe spolehnutí. Aktivně si přebíráš zadání a projekty, komunikuješ, jak to jde, jde ti o výsledek.
  • O oblast IT se aktivně zajímáš. Výhodou je, pokud studuješ 1.-4. ročník VŠ, ideálně informatiku, ale není to podmínkou. Stáž je velmi dobrá vstupní pozice do IT světa.

  Co u nás najdeš?

  • Placenou stáž minimálně na rok. Zapojení podle tvých časových možností v očekávaném rozmezí cca 5-10 hodin týdně. Nástup do stáže od května, příp. podle domluvy. 
  • Mentoring od zkušeného kolegy, prostor pro další rozvoj. 
  • Flexibilní zapojení a možnost stáže postupně odkudkolivZaučení bude probíhat v Praze, takže minimálně na začátku bude třeba párkrát se stavit na naši pražskou pobočku. Pokud budeš rád/a chodit do kanceláře i dál, je to možné – v Praze, Brně nebo Ostravě!
  • Skvělý tým a pracovní prostředí, kde role v týmu nejsou bariérou a tykají si všichni od stážistů až po CEO, kde se můžeš na cokoliv zeptat nebo přijít s vlastním nápadem.

  Jdeš do toho? Dej nám o sobě vědět co nejdřív, nejpozději do 14. 4. 2024, kdy je uzávěrka přihlášek. Nahraj svůj životopis a odpověz nám pár dotazů, my se ti ozveme zpět. 

  →  Následovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče se uskuteční v úterý 23. 4. 2024 online či fyzicky v Praze/Brně.

  Těšíme se na tvoji přihlášku.