Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Jana Kravčíková

HR ředitelka/Chief People Officer

„Každou organizaci tvoří lidé. Věřím, že jen s týmem lidí, kteří mají energii a chuť spolupracovat a společně něco tvořit, se dá dosáhnout skutečně velkých cílů."

Jana působí ve Frank Bold jako Chief People Officer. V advokátní kanceláři zastřešuje management advokátních týmů, chod kanceláře a komunikaci s našimi klienty.

Ve Frank Bold začínala Jana jako právnička. Několik let vedla veřejně prospěšný tým Servis pro občany, který podporoval aktivní občany v případech veřejného zájmu, jako je ochrana životního prostředí nebo omezování korupce. 

Poté se začala věnovat práci s lidmi, která jí byla blízká. Postupně ve Frank Bold vytvořila HR tým, který se dnes už sám stará o to, aby Frank Bold rostl, přicházeli talentovaní noví kolegové, práce u nás lidi bavila a mohli se rozvíjet. 

Jana jako CPO stále dbá na to, abychom sdíleli společné hodnoty, misi a udrželi si firemní kulturu a frank bold styl práce. Jana je také certifikovanou Gallup koučkou, pomáhá tak lidem ve firmě více rozumět jejich talentům a stavět na nich.

Jana Kravčíková

zpět na celý tým