Kristýna Delmar

Právnička a manažerka týmu ve Frank Bold Advokáti

„Být součástí tak různorodého týmu nesmírně schopných, motivovaných a energických lidí je samo o sobě úžasná příležitost, ale co je na Franku opravdu specifické je to, že má u nás každý možnost věnovat se a rozvíjet se v oboru, který ho baví a zajímá, což je v důsledku přínosné i pro klienty. Protože mě baví oblast IT a inovací, inovativně se snažím přistupovat i k právu.“

Kristýna nastoupila do Frank Bold roku 2014 jako stážistka v sekci Odpovědné firmy. Od září 2015 se připojila k týmu Frank Bold Advokátů.

Kristýna má u nás na starosti agendu obchodního rozvoje Frank Bold, můžete ji proto potkat na vzdělávacích a networkingových akcích nebo konferencích a seminářích.

Jako koncipientka se v advokátní kanceláři věnuje poskytování právních služeb zejména z oboru soukromého práva. Specializuje se na inovace v podnikání, IT právo a právo duševního vlastnictví. Za dobu své praxe získala zkušenosti i v oblasti pracovněprávní problematiky a smluvního práva, zejména ve specializované oblasti softwarových smluv.

Zabývá se také problematikou ochrany osobních údajů a povinnostmi vyplývající z nového nařízení GDPR. Na téma GDPR také přednáší a vede školení.

Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a její diplomová práce byla zaměřena na vývoj ochrany základních lidských práv a svobod na české i evropské úrovni. O oblast lidských práv se Kristýna nadále živě zajímá. Ve volném čase se snaží naučit se programovat.

V současné době je na rodičovské dovolené.

Profil na LinkedIn.

Kristýna Delmar

zpět na celý tým