Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Kristýna Delmar

Právnička a manažerka týmu ve Frank Bold Advokáti

„Být součástí tak různorodého týmu nesmírně schopných, motivovaných a energických lidí je samo o sobě úžasná příležitost, ale co je na Franku opravdu specifické je to, že má u nás každý možnost věnovat se a rozvíjet se v oboru, který ho baví a zajímá, což je v důsledku přínosné i pro klienty. Protože mě baví oblast IT a inovací, inovativně se snažím přistupovat i k právu.“

Kristýna nastoupila do Frank Bold roku 2014 jako stážistka v sekci Odpovědné firmy. Od září 2015 se připojila k týmu Frank Bold Advokátů.

Před nástupem na rodičovskou dovolenou u nás působila jako manažerka obchodního rozvoje, hledala nové obchodní příležitosti pro Franka na networkingových a vzdělávacích akcích a jako koncipientka se v advokátní kanceláři věnovala poskytování právních služeb zejména z oboru soukromého práva. Specializuje se na inovace v podnikání, IT právo a právo duševního vlastnictví. Za dobu své praxe získala zkušenosti i v oblasti pracovněprávní problematiky a smluvního práva, zejména ve specializované oblasti softwarových smluv.

Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a její diplomová práce byla zaměřena na vývoj ochrany základních lidských práv a svobod na české i evropské úrovni. O oblast lidských práv se Kristýna nadále živě zajímá. Ve volném čase se snaží naučit se programovat.

Aktuálně je Kristýna manažerkou týmu zaměřeného na soukromé právo, zejména pracovní, rodinné a korporátní právo.

Kristýna Delmar

zpět na celý tým