Louis Establet

Analytik

„Práce ve Frank Bold je ideální příležitostí k utváření a prosazování lepšího udržitelného rámce pro podniky na evropské úrovni. Hodnoty a dovednosti společnosti Frank Bold nám umožňují čelit výzvám s ambicí budovat udržitelnější obchodní modely a zlepšovat praxi.“

Louis se jako datový analytik udržitelnosti zaměřuje na posuzování a analýzu současných technických udržitelných problémů společností z různých odvětví a následně na identifikaci řešení, která by měla být zdůrazněna a sdílena s cílem vytvořit co nejrelevantnější udržitelné rámce a standardy. Konečným cílem je, aby se co nejvíce společností přizpůsobilo nejvhodnějším udržitelným postupům.

Před nástupem do Frank Bold Louis získal několik zkušeností v oblasti udržitelnosti podniků v bankovním a softwarovém sektoru, a to v Česku a ve Francii, kde bylo jeho úkolem promýšlet a realizovat globální strategie CSR společností. Vystudoval magisterský obor Mezinárodní obchod v Nice a získal také další magisterský titul v oblasti udržitelného rozvoje a kvality pro firmy.

Svůj volný čas rád tráví sportem, objevováním nových míst a užíváním si kulturního života, který Praha nabízí.

Louis Establet

zpět na celý tým