Michal Kuk

Legal Designer Servisu pro občany

„Ještě jsem toho nestihl mnoho říct, tak si vypůjčím: 'Strakatý kabát dejte mi a volnost pravdu říci a pročistím skrz na skrz tělo zkaženého světa, bude-li trpělivě brát můj lék.'"

V průběhu léta roku 2018 se Michal přidal do týmu Frank Bold na částečný úvazek a poté, co si dostatečně užil léta, uvázal se na plno. V Servisu pro občany hledá Michal cesty jak vhodně skloubit právo, design a moderní technologie a lépe tak poskytovat právní poradenství. Má tak na starosti vytváření nástrojů, díky nimž budou služby servisu srozumitelnější, chytřejší a šité více na míru.

Na Právnické fakultě Univerzity Karlovy se Michal vedle studijních povinností věnoval rovněž spolkové činnosti či zapojení do prezentace fakulty. Pracovní zkušenosti sbíral při studiu například ve spotřebitelské právní poradně či na Ministerstvu školství. Rovněž je klidně možné, že vám někdy servíroval cappuccino, s možná i s obstojně našlehaným mlékem.

Mimo Franka se snaží držet krok s oborem legal designu a učit se novým věcem. Nepřekonaným cílem pro něj již dlouho zůstává žonglování s pěti míčky či bezproblémové držení akordu E na ukulele. Dlouho se rovněž snaží zabít princeznu a zachránit draka.

Michal Kuk

zpět na celý tým