Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Nabídka práce

 • Volná místa
 • PR specialist(k)a pro klienty advokátní kanceláře

  Chceš se podílet na zajímavých věcech a pomáhat našim klientům v jejich práci? Umíš „prodat“ dobrou službu nebo projekt a víš, jak dostat ty správné informace ke správným lidem? Víš, co novináři potřebují, a umíš to dodat, domluvit, zařídit? Koordinace PR zakázek tě prostě baví? Přidej se do PR a marketingového týmu Frank Bold a rozjížděj s námi PR služby pro naše klienty.


  Co tě čeká a jak u nás využiješ svůj talent?

  Frank Bold Advokáti tvoří tým právníků/právniček, kteří se řídí silným etickým kodexem a nepřijímají zakázky, které mu odporují. Díky tomu v naší advokátní kanceláří spolupracujeme s řadou zajímavých firem a samospráv. Pracujeme na tématech, jako je udržitelné stavitelství, nebo podpora obnovitelných zdrojů energie. Našim klientům chceme pomáhat vedle těch právních i dalšími smysluplnými službami. Nabízíme jim proto PR servis a ty můžeš být u toho!

  • Zužitkuješ u nás to, co už z PR umíš, a budeš mít šanci se toho hodně naučit. Budeš u vymýšlení PR strategií pro klienty a jejich realizace. Pomůžeš klientům nastartovat ty správné komunikační kanály a dostat jejich témata k cílovým skupinám.
  • Uplatníš u nás i svého obchodního ducha. Budeš samostatně komunikovat s našimi klienty, od mapování jejich potřeb, přes přípravu nabídek až po prezentaci výsledků.
  • Budeš spolupracovat s kolegy/němi – z PR a marketingu, s právníky, s našimi obchodníky nebo subdodavateli, zejména externími webaři nebo grafiky.
  • Čeká tě taky spousta zajímavých, často odborných témat, do kterých budeš muset proniknout a které ti otevřenou nové obzory.
  • Nehledáme evenťáka, ale pokud máš zkušenosti z tohoto ranku, určitě je zužitkuješ. Budeš se podílet na organizaci a propagaci veřejných debat či odborných workshopů, například pomáhat s domluvou hostů. 

  Podívej se, jak se u nás pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.


  Je to pozice právě pro tebe?

  • Chceš dodávat klientům skvělou službu. Baví tě přemýšlet o tom, co potřebují, navrhnout jim, jak mohou dosáhnout svých cílů prostřednictvím PR. Dokážeš klienty vyslechnout, obhájit si vlastní názor, odprezentovat výsledky své práce. Umíš vymyslet strategie tak, aby skvěle fungovaly.
  • Orientuješ se na sociálních sítích i v mediálním prostoru a dokážeš „prodat“ i složitější témata. Nebojíš se komunikovat, zvednout telefon a rychle se domluvit. Máš už za sebou aspoň dvouletou zkušenost z oblasti PR, media relations nebo médií, ze které můžeš čerpat.
  • Přicházíš s nápady, ale nezůstáváš jen u nich. Všechno zorganizuješ, pohlídáš domluvy i termíny, dotáhneš všechny projekty do konce. Jde ti o reálné výstupy.
  • Dokážeš pracovat samostatně s plnou zodpovědností za výsledek a přitom fungovat jako součást týmu. Zkoordinuješ spolupráci s ostatními.


  Co u nás taky najdeš?

  • Pracovní místo v Brně v Otevřené zahradě na celý úvazek (možnost také zkráceného úvazku, nejméně však 0,8). Najdeš u nás práci s hodnotovým přesahem a prostor k růstu.
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí. Skvělé kolegy, kterým opravdu záleží na výsledcích a dopadu jejich práce. Prostor realizovat se a přinášet vlastní nápady, příležitost potkat se s zajímavými lidmi a projekty.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat částečně i z domova, odměny za skvělý výkon a další benefity jako příspěvek na stravné, služební telefon, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
  • Nástupní mzdu podle předchozích zkušeností a výsledků výběrového řízení v očekávaném rozmezí 32.- 40.000 Kč.

   

  Chceš jít do toho? Dej nám o sobě vědět! Zodpověz nám pár dotazů, nahraj svoje CV a my se ti ozveme zpět.

  Uzávěrka přihlášek je v neděli 12. 2. 2023. Následovat budou telefonické pohovory. Výběrové řízení pro pozvané uchazeče se uskuteční 21. 2. 2023 v Brně.