Iva Langer Pikalová

Advokátka ve Frank Bold Advokáti

Práce ve Frankovi mi dává smysl, protože zde mohu propojit výkon práva s hodnotami, které osobně vyznávám a které sdílím právě s Frankem.“

Iva je absolventkou právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a také prestižní letní školy The Hague Academy of International Law - Public Law Session.

V rámci své praxe získala zkušenosti ve velké mezinárodní advokátní kanceláři, menší české advokátní kanceláři, zaměřené na online podnikání, a také jako samostatný advokát. Její široké spektrum zkušeností doplňuje působení jako in-house právník v developerské společnosti i jako vedoucí právník sektoru vzdělávání a dětských práv v neziskovém sektoru.

Iva je advokátkou od roku 2017 a ve stejném roce složila státní zkoušku z mediace a stala se zapsanou mediátorkou. Obě tyto profese propojuje ve prospěch klientů.

Jako trvale spolupracující advokátka se ve Frankovi věnuje především nemovitostem, rodinnému právu, korporátnímu právu, GDPR a právu IT/IP. Právní a mediační služby poskytuje také v angličtině.

Ve volném čase ráda čte, tančí a chodí do přírody.

Iva Langer Pikalová

zpět na celý tým