Do you speak English? Switch to english version Ponechat českou verzi

Tisková zpráva

Ekologický právní servis změnil název na Frank Bold

Ekologický právní servis, známý například z kampaně Rekonstrukce státu, kterou inicioval a koordinuje, přichází po 18 letech činnosti s novou značkou.

 

Frank Bold je nová značka mezinárodního týmu právníků, který je již od roku 1995 partnerem firem, občanů a společnosti. Frank Bold si bere to nejlepší z byznysu a neziskového sektoru, aby na mnoha úrovních společnosti podporoval vizi svobodné a odpovědné společnosti. Frank Bold je konsorcium bývalého Ekologického právního servisu a advokátní kanceláře Šikola a partneři.

"Poskytujeme vysoce etické právní služby, pomáháme byznysu, chráníme klienty před nezákonnými zásahy státu, zapojujeme se do řešení aktuálních společenských výzev v oblastech jako je odpovědnost firem, systémová korupce nebo degradace životního prostředí. Potřebovali jsme značku, která spojí všechny naše aktivity a usnadní nám působení na mezinárodním poli. Značka Frank Bold znamená v překladu "odvážný" a "smělý" a vyjadřuje způsob, jakým pracujeme," vysvětluje novou značku programový ředitel Frank Bold Pavel Franc.

Přečtěte si více o změně názvu a nové značce.

Užitečné informace

Služby, které jsme dosud poskytovali jako Ekologický právní servis - více než 3000 hodin právních konzultací ročně v otázkách ochrany životního prostředí, korupce a nesprávného či nezákonného postupu úřadů; stovky právních rad v online poradně; projekt Rekonstrukce státu a Občan 2.0; stáže pro studenty práv; prosazování odpovědnosti firem a další - budeme nadále poskytovat pro novou značkou Frank Bold. Veškeré informace a služby zatím najdete na stávajících stránkách.

Můžete se však také podívat na novou webovou prezentaci Frank Bold.

Co se pro vás změní?

Se změnou názvu měníme pouze tvar e-mailových adres, všechny ostatní kontakty zůstávají stejné. E-mailové adresy lidí v organizaci mají nadále tvar jméno.příjmení, za zavináčem je však namísto původního eps.cz nově frankbold.org.