BOLD FUTURE: Udržitelností k efektivnímu byznysu

Do českého prostředí dorazil sílící světový trend udržitelnosti. Požadavky kladené na stavitelství, energetiku i další oblasti podnikání začínají upřednostňovat řešení odpovědná k lidem a životnímu prostředí nejen v souvislosti s novými technologiemi, ale také s ohledem na environmentální, surovinovou a energetickou krizi. Přišli jsme proto s vizí nazvanou BOLD FUTURE. Uspořádali jsme úspěšnou stejnojmennou konferenci o udržitelnosti a v roce 2023 na ni navážeme sérií pracovních setkání na platformě Chytré město a investor. Nenechte si je ujít a spolu s námi se směle postavte výzvám, které před nás budoucnost postaví.

Řešení problému   

Řešení problému

Využíváme naší expertízy v oblastech, kde je možné udržitelnost snadno aplikovat - tedy zejména ve stavebnictví, energetice a ve správě měst. Pomáháme na svět projektům, které mají smysl, a předáváme nejen naše know-how. Naším cílem je propojovat odborníky i lidi z praxe a předávat znalosti a zkušenosti tak, abychom dokázali využívat nejnovější technologie i moderní přístupy odpovědně. 

Věříme, že má smysl se o zkušenosti dělit. Po úspěšné sérii webinářů jsme proto společně se Změnou k lepšímu a Českou radou pro šetrné budovy uspořádali unikátní prakticky zaměřenou konferenci  BOLD FUTURE pro český byznys a samosprávy. V prosinci 2022 jsme na ni navázali také prvním pracovním setkáním na platformě Chytré město a  investor. Srdečně vás zveme na další setkání v Brně, Ostravě a v Praze v roce 2023.

Koupit záznam z konference Bold Future

 

Vize BOLD FUTURE: Směle o budoucnosti udržitelného stavitelství

Nová výstavba se začíná koncipovat v širších souvislostech, klade se důraz na chytré umisťování budov do území a k lokálním podmínkám se přistupuje citlivěji. Očekávání a nároky na stavební projekty se v souvislosti s transformující se společností, novými technologiemi a environmentální krizí dramaticky mění a udržitelnost se stává základním předpokladem, nikoliv mimořádností. Do stavebnictví proniká více téma nejen energetických úspor, ale také energetické soběstačnosti. 

Cyklus online webinářů BOLD FUTURE odstartoval na konci dubna 2021. V roce 2022 jsme na něj úspěšně navázali uspořádáním největší české konference o udržitelnosti a pokračujeme sérií setkání na platformě Chytré město a investor. 

Stáhněte si konferenční ebook: Udržitelností k efektivnímu byznysu

Výběr toho nejzajímavějšího, co zaznělo na konferenci Bold Future, najdete v konferenčním e-booku. Registrujte se a e-book vám pošleme e-mailem. Budeme vás také informovat o dalších akcích a novinkách.

Zaregistrujte se a stáhněte si e-book

 


Ze zpravodaje

Zobrazit všechny aktuality k tématu